Detská posteľ auto

Detská posteľ auto patrí bezpochyby medzi najobľúbenejšie detské postele na trhu. Tento model je tak obľúbený, že nepoznáme jediný prípad, kedy by rodič a alebo dieťa neboli spokojní. Auto postele vždy zabezpečí, že vaše dieťa bude mať neuveriteľnú radosť, pretože si aj vo svojom malom veku bude dieťa príprade, ako by naozaj svoje auto vlastnilo a ono vo výsledku bude naozaj jeho a verte nám, že sa tieto detské postele auto stávajú jeho najobľúbenejším miestom. Živé a pestré farby len pridajú na kráse už nádherního potlače. Zaoblené hrany presne spracované do tvare auta slúži tiež ako zábrana proti prepadnutiu. Posteľ auto poteší tiež dievčatká, ktorým sa páči napríklad športový automobil. Aj pre nich máme pripravené krásne ružové, fialové alebo napríklad zelené prevedenie. Posteľ v tvare auta je perfektný, verte, je pekná aj dospelým, vytvára tiež krásny doplnok izbičke a každá takáto autopostel zaujme hneď na prvý pohľad toho kto jej zahliadne.
 

Filtr dle ceny:

186,00 €

227,00 €

Celkový počet výrobkov: 3

Celkový počet výrobkov: 3

Lôžka automobilov

Začali už vaše batoľa fascinovať autá? Potom bude detská posteľ s autíčkami jeho splneným snom! Je to nevšedný kus nábytku, ktorý je lákadlom v každej detskej izbe. Môžete si ju zakúpiť v našom internetovom obchode a vybrať si jej doručenie kuriérom priamo k vám domov. Prezrite si našu ponuku a kúpte si posteľ s autíčkom, s ktorou sa vaše dieťa každú noc vydá na úžasnú cestu do sveta snov!

Posteľ do auta - čo to je?

Detská posteľ do auta je v kategórii detského nábytku veľmi obľúbená. Ako už názov napovedá, má podobu auta, ale nemá kapotu ani strechu, takže batoľa môže voľne liezť do postele a z nej. Modely dostupné v našej ponuke však nie sú bežnými autíčkami známymi z ulíc. Sú to športové autá - takzvané pretekárske autá. Vďaka nim má vaše dieťa pocit, že sa nachádza na pretekárskej dráhe. Najmä ak ide o posteľ pre chlapca, auto je ideálne, pretože vyjadruje jeho záujem o motorizmus, ale nič nebráni tomu, aby v takejto posteli spalo aj dievča, ktoré má tiež takéto vášne.

Prečo si vybrať našu detskú posteľ do auta?

Detské autopoťahy dostupné na Dobresny.sk sú výnimočné produkty. Vynikajú kvalitou, ale aj samotným dizajnom. Tu sú ich hlavné prednosti:

  • kvalitná tlač - potlačené steny postele sú potiahnuté špeciálnym laminátom, ktorý ich chráni pred poškriabaním, postriekaním vodou a tiež pred vyblednutím UV žiarením. Tlač možno bezpečne čistiť vlhkou handričkou;
  • Stabilita a odolnosť - naše postele do auta majú vyváženú konštrukciu. Sú vyrobené z prírodných, odolných materiálov. Najlepším potvrdením ich kvality je 2-ročná záruka;
  • bezpečnosť - vysoké bočnice postele účinne chránia dieťa pred vypadnutím;
  • Estetika - lôžka pre autá sú úžasné svojím vzhľadom. Sú prepracované v každom detaile a vďaka pestrým farbám veľmi výrazné.

Posteľ do auta pre chlapca - široká ponuka

Ponúkame široký sortiment detských postieľok pre chlapca alebo dievča. Vyššie nájdete len hlavné modely postieľok, ale ak kliknete na vybraný model, zobrazia sa len jeho jednotlivé varianty, ktoré sa líšia farbou a dizajnom. V skutočnosti si môžete vybrať z desiatok modelov. Ponúkame aj niekoľko veľkostí postieľok, takže môžete nájsť ideálny kus nábytku pre 3-ročné, 7-ročné alebo aj staršie dieťa.

Ako si vybrať posteľ do auta?

Výber detskej postele do auta je otázkou veľkosti a dizajnu. Je preto potrebné zohľadniť výšku dieťaťa, ale aj dostupný priestor v miestnosti, ktorý možno nábytku prideliť. Je dobré, aby farba postele korešpondovala so zvyškom interiéru, ale v tomto ohľade veľa závisí od preferencií dieťaťa. Ak posteľ nie je prekvapením, je dobré nechať dieťa, aby si farbu vybralo samo. Dôležité je tiež pamätať na to, že pokiaľ ide o konečný vzhľad detskej postele do auta, veľký význam má aj posteľná bielizeň, ktorou ju vybavíte.

Kúpte si detskú posteľ na Dobresny.sk

Upozorňujeme, že štandardné balenie obsahuje posteľ s rámom, návod a všetky nástroje potrebné na vlastnú montáž postele. K niektorým modelom sa navyše dodáva zodpovedajúci matrac s poťahom. Ak však vami vybraná chlapčenská auto posteľ nemá matrac, nezabudnite, že si ho môžete zakúpiť v našom obchode. Ponúkame široký sortiment detských matracov, ktoré sú pohodlné a podporujú prirodzenú polohu pri spánku.

V prípade výrobkov, ktoré sú na sklade, sa objednávka zvyčajne doručí do niekoľkých pracovných dní. V ostatných prípadoch sa môže dodacia lehota predĺžiť až na 20 pracovných dní. So zákazníkom zostávame v kontakte a priebežne ho informujeme o priebehu vybavovania objednávky a predpokladanom čase dodania. Preprava chlapčenskej postele do auta sa uskutočňuje na naše náklady. Poskytujeme doručenie po celej krajine.Vyberte svojmu chlapcovi posteľ s autíčkami a nechajte ho každý večer preniesť sa do fascinujúceho sveta pretekov!Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom