Matrac 160x200

V posteli strávime približne tretinu života, preto sa postarajme o svoje pohodlie. V prvom rade by sme si mali vybrať kvalitný matrac s rozmermi 160 x 200. Ten zlepší našu pohodu a dodá nám energiu na činnosť. Skôr ako si vyberiete matrac 200 x 160, venujte pozornosť jeho tvrdosti. Tento parameter je definovaný písmenom H a číslom od 1 do 5. Čím je vyššie, tým je základ tvrdší. Nezabudnite ho prispôsobiť svojej hmotnosti, osobným preferenciám a zdravotnému stavu. Ak vás často bolí chrbát, vyberte si matrac s tvrdosťou 160 x 200.

Filtr dle ceny:

66,00 €

1431,00 €

Celkový počet výrobkov: 112

Celkový počet výrobkov: 112

Matrac 160 x 200 - bezkonkurenčný komfort

Do manželskej spálne sa oplatí vybrať kvalitný matrac 160 x 200, pretože obom používateľom poskytuje maximálne pohodlie. Okrem toho im umožňuje zaujať správnu polohu na spanie. Penový matrac 160 x 200 umožňuje plnohodnotný relax. Dostupné modely dokonale prepúšťajú vzduch a zároveň absorbujú prebytočnú vlhkosť. Okrem toho vykazujú hypoalergénne vlastnosti, takže ich môžu používať ľudia alergickí na roztoče. Taštičkový matrac s rozmermi 160 x 200 sa prispôsobí prirodzenému zakriveniu chrbtice a pomôže vám zabudnúť na bolesť. Pružiny sú v oddelených vreckách a ohýbajú sa len v tlakových bodoch. Je to vhodný matrac pre páry, pretože zabraňuje prebudeniu, keď sa váš partner počas noci vykrúti.

Luxusné matrace - kľúč k pokojnému spánku

Premýšľate, ktorý pružinový matrac 160 x 200 si vybrať? Ak radi spíte na tvrdom povrchu, vyberte si model potiahnutý polyuretánovou penou na jednej strane a kokosovou matracou na druhej strane. Obojstranný matrac je odolnejší, takže vydrží dlhšie. Aby si zachoval svoje vlastnosti, obracajte ho každé 2 - 3 mesiace. Kokosová rohož dobre absorbuje a uvoľňuje vlhkosť, čím zabezpečuje správne vetranie.

Matrace pre náročných spáčov

Lacný latexový matrac 160 x 200 má poréznu štruktúru, ktorá zabezpečuje optimálnu cirkuláciu vzduchu. Týmto spôsobom zabraňuje rastu roztočov, plesní a húb. Je výbornou voľbou do detskej izby, najmä ak je naše dieťatko alergik. Latexový matrac má termoregulačné vlastnosti, takže bude vhodný pre seniorov, ležiacich pacientov a ľudí, ktorí bojujú s nadmerným potením. Tento typ matraca sa vyznačuje aj svojou pružnosťou, odolnosťou a trvanlivosťou. Dokonale sa prispôsobí telu, čo znamená, že sa bude páčiť aj tým najnáročnejším používateľom.

Sladké sny - vysoko kvalitný matrac 160 x 200

Lacný taštičkový matrac 160 x 200 je často rozdelený do niekoľkých zón tvrdosti. Týmto spôsobom poskytuje ideálnu oporu pre celé telo. Dostupné modely majú ortopedické vlastnosti, a preto ich často odporúčajú lekári a fyzioterapeuti. Takýto matrac s rozmermi 200 x 160 zabraňuje zhoršovaniu poruchy držania tela a zmierňuje aj bolesti v bedrovej oblasti chrbtice. Vysoko elastický penový model zlepšuje krvný obeh a umožňuje zabudnúť na svalovú stuhnutosť.

Vreckový matrac 160 x 200 - oplatí sa ho kúpiť?

Ak si ceníte pohodlie, vyberte si vreckový model. Predložený model sa dokonale prispôsobí prirodzenému zakriveniu chrbtice, a tak vám umožní zabudnúť na bolesti chrbta. Pružiny boli umiestnené v samostatných vreckách, vďaka čomu reagujú len na tlak vášho tela a neprenášajú vibrácie. Toto riešenie oceníte najmä vtedy, ak spíte s partnerom. Pri spaní na taštičkovom matraci si môžete byť istí, že vás nebude budiť, ani keď bude často meniť polohu.

Matrac Bonell - vlastnosti

Ak máte obmedzený rozpočet, vyberte si matrac 160 x 200 bonell. Ten sa skladá z pružín v tvare presýpacích hodín spojených pevným drôtom. Vyznačujú sa pružnosťou a elasticitou, takže poskytujú odpor, ktorý je adekvátny tlaku. Tento model je vyrobený zo vzdušného materiálu, a preto nespôsobuje nepríjemné príznaky alergikom a astmatikom. Matrac Bonell je odolný voči veľkej záťaži, a preto vám bude slúžiť dlhé roky. Môžete si ho vybrať do detskej alebo tínedžerskej izby, ako aj do spálne pre hostí. Nemali by ste ho však kupovať pre batoľa mladšie ako 6 rokov, pretože preň bude príliš ľahký.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom