Matrace z pamäťovej peny

Aby sme vyhoveli požiadavkám našich zákazníkov, v našej ponuke nemohli chýbať matrace s moderným tvarom pamäťovej peny. Tieto matrace sú vyrobené z kvalitnej polyuretánovej peny. Vďaka ich jedinečnej konštrukcii matraca sa môžete spoľahnúť na optimálnu oporu celého tela, vysokú pružnosť spacieho povrchu a redukciu tlakových bodov. Matrac z pamäťovej peny sa bude dobre hodiť ľahším ľuďom, ktorí uprednostňujú mäkké matrace. V sortimente nášho obchodu dostanete veľký výber matracov v rôznych rozmeroch. Pozrite si naše návrhy!

Filtr dle ceny:

81,00 €

915,00 €

Celkový počet výrobkov: 27

Celkový počet výrobkov: 27

V čom spočíva fenomén matracov z pamäťovej peny?

Matrace z pamäťovej peny sú inovatívne matrace, ktoré pomáhajú zlepšiť kvalitu spánku a dokážu zmierniť bolesti chrbta. Prečo sú matrace z pamäťovej peny také pohodlné? Tajomstvo spočíva v špeciálnej pene, ktorá sa vplyvom tepla stáva pružnou a prispôsobuje sa krivkám tela, navyše dokáže eliminovať nepohodlie v tlakových bodoch. Vďaka poslednej vlastnosti sa odporúča najmä ľuďom, ktorí trpia bolesťami kĺbov a chrbta. Pamäťová pena na postele dokáže meniť svoju štruktúru, je mäkká na dotyk, pružná a dobre sa prispôsobuje krivkám tela. Materiál zároveň nie je príliš pružný, pretože pena sa ohýba len v mieste tlaku a osoba spiaca vedľa nej nepociťuje nepohodlie.

Matrace z pamäťovej peny - náš sortiment

Ponúkame veľký výber moderných matracov z pamäťovej peny, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Či už hľadáte matrac na spanie osamote alebo v páre, v našej ponuke určite nájdete model pre vás. U nás si môžete vybrať z produktov s rôznym stupňom tvrdosti, s ďalšími vrstvami a v rôznych rozmeroch. Jednotlivé modely majú prídavné vrstvy, ako sú termoregulačné poťahy alebo gélové vložky, ktoré zvýšia váš komfort spánku. Matrace s pamäťovou penou sú k dispozícii v rôznych stupňoch tvrdosti, takže si môžete vybrať ideálny model pre vás. Ponúkame jednolôžkové matrace s rozmermi 80 × 200 cm, 90 × 200 cm, 120 × 200 cm a väčšie matrace 140 × 200 cm, 160 × 200 cm, 180 × 200 cm.

Neviete, ktorý model matraca si vybrať? Máte otázky týkajúce sa konkrétnych produktov z našej ponuky? Kontaktujte nás, poskytujeme odborné poradenstvo.

Matrac z pamäťovej peny - pre koho?

Matrac z pamäťovej peny vyhovie potrebám rôznych ľudí. Určite sa bude páčiť milovníkom mäkkých, pružných matracov, ale nie výlučne. Bude ideálny aj pre alergikov, keďže pena je hypoalergénny materiál. Nie je náchylná na výskyt roztočov a plesní, takže bude dobrou voľbou. Keď hľadáte dobrý a pohodlný matrac na zvýšenie komfortu spánku, matrac z pamäťovej peny by mohol byť trefou do čierneho.

Je tiež dobrou voľbou pre páry, najmä ak sú veľké rozdiely v hmotnosti partnerov alebo ak jeden z nich počas spánku často mení polohu. Penové matrace dostupné v tejto kategórii majú schopnosť redukovať prenos pohybu, takže si môžete vychutnať pokojný spánok bez ohľadu na to, čo sa deje.

Záruka lepšej kvality spánku

Výberom matraca z pamäťovej peny si vyberáte lepší a zdravší spánok. Niekedy sú problémy so spánkom spôsobené tým, že máte nesprávny matrac. Chceme vás presvedčiť, že to, na čom spíte, má obrovský vplyv na kvalitu vášho spánku a na to, ako sa každý deň cítite. Vyberte si dobrý a pohodlný matrac, ktorý je prispôsobený vašim potrebám, napríklad vašej hmotnosti alebo polohe, v ktorej zvyčajne odpočívate. Prečo práve matrac z pamäťovej peny? Pretože sa prispôsobuje tvaru vášho tela, a tým zvyšuje komfort spánku. Okrem toho dokáže znížiť bolesti chrbta a kĺbov.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom