Matrac 90x200

Matrac 90 x 200 je vynikajúcou voľbou pre jednotlivcov, ktorí si cenia pohodlie. Môžu si ho vybrať aj páry, ktoré chcú spať na dvoch samostatných matracoch. Partneri tak majú istotu, že sa nebudú navzájom budiť. Len sa uistite, že matrace 90 x 200 majú rovnakú výšku, inak medzi nimi vznikne medzera. Správny matrac bude mať pozitívny vplyv na naše zdravie a pohodu, preto sa ho oplatí prispôsobiť vašim potrebám. Ak máte pochybnosti, ktorý model si vybrať, nechajte si pomôcť od našich poradcov.

Filtr dle ceny:

56,00 €

895,00 €

Celkový počet výrobkov: 139

Celkový počet výrobkov: 139

Matrac 90 x 200 - najvyšší komfort spánku

Taštičkové matrace 90 x 200 sa dokonale prispôsobia telu používateľa, aby sa zabezpečila najvyššia úroveň odpočinku. Tradičné modely sa vyznačujú pružinami s menším priemerom závitov, ktoré sú umiestnené v samostatných vreckách. V dôsledku toho sa ohýbajú nezávisle od seba. Takéto riešenie umožňuje optimálne podoprieť telo a zároveň zaujať správnu polohu na spanie. Sila tlaku ovplyvňuje stupeň prehnutia pružín, vďaka čomu sa taštičkový matrac 90 x 200 prispôsobí prirodzenému zakriveniu chrbtice.

Matrac 90 x 200 - ktorý je najlepší?

Kvalitný matrac 90 x 200 nevŕzga, takže vám nebude robiť ťažkosti pri zaspávaní. Taštičkové pružiny zabraňujú prenosu vibrácií a vlnenia, čo ocenia starší ľudia, chorí a rekonvalescenti. Premýšľate, ako vniesť do svojej spálne útulnú atmosféru? Nainštalujte si biokrb, ktorý nielen ozdobí interiér, ale aj doplní vykurovací systém.

Matrac a obľúbená poloha na spanie

Matrac s rozmermi 90 x 200 je vhodný do detskej alebo tínedžerskej izby aj do spálne pre jedného. Pre tých, ktorí radi spia na chrbte, odporúčame latexové a pružinové modely, ktoré poskytujú rovnomernú oporu pre celé telo. Ak radšej ležíte na boku, vyberte si taštičkový matrac, ktorý sa dokonale prispôsobí prirodzeným krivkám vašej chrbtice, aby ste sa vyhli bolestiam chrbta. Ak často meníte polohu počas spánku, vyberte si kvalitný matrac 90 x 200 z vysoko elastickej peny.

Aký matrac si vybrať do spálne?

Latexové matrace 90 x 200 sú antibakteriálne a hypoalergénne, takže ich môžu používať aj ľudia alergickí na roztoče. Dostupné modely sú vyrobené zo vzdušného materiálu, takže sú vhodné na každé ročné obdobie. Okrem toho sú vysoko odolné voči mechanickému poškodeniu. Matrace s výškou 90 x 200 sa odporúčajú pre seniorov a osoby so zníženou pohyblivosťou, pretože im uľahčujú nastupovanie a vystupovanie z postele.

Ako si nastavíte tvrdosť matraca podľa svojich potrieb?

Pred výberom lacného matraca 90 x 200 venujte pozornosť stupňu jeho tvrdosti. Označuje sa písmenom H spolu s číslom (1-5). Stupeň tvrdosti matraca by mal byť v prvom rade prispôsobený vašej telesnej hmotnosti a osobným preferenciám. Model H1 je určený pre osoby s hmotnosťou do 60 kg. Matrac H2 s rozmermi 90 x 200 je určený pre používateľov s hmotnosťou 50 - 80 kg a model H3 bude dokonale fungovať, ak vážite 80 - 100 kg. Ťažší ľudia by si mali vybrať model H4 alebo H5. Často sa sťažujete na bolesti hlavy, krku a chrbta? Alebo vás trápi mravčenie v končatinách? Potom je čas vymeniť váš matrac. V našom obchode nájdete výrobky, ktoré zaručujú pohodlie na najvyššej úrovni.

Matrace 90 x 200 - vyberte si osvedčený produkt

Tvrdý matrac 90 x 200 sa odporúča pre ľudí, ktorí majú problémy s chrbticou. Poskytuje stabilnú oporu pre telo a zároveň stimuluje prietok krvi. Len nezabudnite, že matrac nesmie byť príliš tvrdý, inak len zhorší nepohodlie. V našej ponuke nájdete modely, ktoré sa líšia tvrdosťou. Takto si ich môžete prispôsobiť svojim potrebám. Dobre zvolený matrac 90 x 200 zmierňuje tlak na svaly a chrbticu, a tak nám umožňuje relaxovať po náročnom dni. Pre zákazníkov s väčším rozpočtom ponúkame 7-zónové modely. Tie poskytujú primeranú oporu pre hlavu a krk, ako aj boky a chrbát. Vďaka tomu sa môžeme ráno zobudiť oddýchnutí a pripravení na nové výzvy.


 Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom