Matrac 200x200

Matrac 200 x 200 je tou správnou voľbou do manželskej spálne. Obom spáčom poskytuje pohodlie, pretože im ponúka veľkú plochu na spanie. Vďaka tomu môžete voľne meniť polohu bez toho, aby ste zobudili svojho partnera. Mnoho zákazníkov si objednáva matrace 200 x 200 z termoelastickej peny, ktorá pomáha znižovať tlak. Okrem toho umožňuje rovnomerné rozloženie telesnej hmotnosti, čo prispieva k pohodliu a kvalite spánku. 

Filtr dle ceny:

73,00 €

1585,00 €

Celkový počet výrobkov: 81

Celkový počet výrobkov: 81

Aký matrac pre dvoch?

Matrac s rozmermi 200 x 200 bude dobre fungovať aj vo väčšej spálni a nemusíte sa obávať, že by preťažil interiér. Skôr ako si vyberiete niektorý z našich modelov, venujte pozornosť jeho rozmerom, tuhosti a typu výplne. Pripomíname, že by mal byť aspoň o 20 cm dlhší ako vaša výška, aby každý z partnerov mohol zaujať pohodlnú polohu na spanie. Zaujíma vás, ako skontrolovať, či má lacný matrac 200 x 200 správnu tvrdosť? Ľahnite si na chrbát a pokrčte nohy v kolenách, potom niekoho požiadajte, aby skúsil položiť ruku pod bedrovú oblasť vašej chrbtice. Ak sa mu to nepodarí, matrac je príliš mäkký.

Matrace pre páry - najzaujímavejšie návrhy

V našom obchode nájdete penové aj pružinové matrace 200 x 200. Dostupné modely sa líšia stupňami tvrdosti, takže ich môžete prispôsobiť svojej telesnej hmotnosti a preferenciám. Keď hľadáte kvalitný matrac 200 x 200, skontrolujte, či má potrebné certifikáty. To vám dáva istotu, že výrobok bol vyrobený z kvalitných materiálov. Model vyrobený z termoelastickej peny je veľmi obľúbený, pretože poskytuje možnosť uvoľniť vaše svaly počas spánku. 

Kvalitný matrac 200 x 200 - pohodlie a zdravý spánok

Matrace 200 x 200 majú rôznu tuhosť, takže ich môžete prispôsobiť svojej telesnej hmotnosti a preferenciám. Pozornosť venujte aj jeho hrúbke, pretože tá ovplyvňuje vaše pohodlie pri spánku. Nezabudnite ju nastaviť podľa hĺbky rámu postele a vašich preferencií. Zaujíma vás, ako si vytvoriť útulnú spálňu? Môžete si nainštalovať biokrb, ktorý vás počas jesenných a zimných večerov nielen zahreje, ale aj ozdobí interiér. 

Kedy si vybrať tvrdý matrac?

Tuhý matrac 200 x 200 sa odporúča pre ťažšie osoby, pretože poskytuje dostatočnú oporu chrbtici a zároveň zabraňuje nepríjemnému pocitu prepadnutia. Tento model sa bude páčiť ľuďom, ktorí radi spia na bruchu alebo na chrbte. Matrac 200 x 200 sa odporúča pre ľudí, ktorí vážia viac ako 100 kg. Zvyčajne má dodatočnú výstuž, vďaka ktorej vydrží dlhšie.

Ktorý matrac pre alergika?

Pre alergikov odporúčame latexový matrac 200 x 200, ktorý má poréznu štruktúru. Tvoria ju milióny malých bubliniek, vďaka ktorým sa povrch matraca dokonale prispôsobí krivkám tela. Matrac poskytuje stabilnú oporu chrbtici, a tak vám umožní zabudnúť na bolesť. Nezabudnite si kúpiť snímateľný nepremokavý poťah na matrac. Ten zabezpečí hygienu v spálni. Pred výberom matraca 200 x 200 sa uistite, že je vyrobený z materiálu odolného voči deformáciám. Takto si môžete byť istí, že si zachová svoje pôvodné vlastnosti po mnoho rokov. 

Luxusné matrace 200 x 200

Odporúčame viacvrstvové taštičkové matrace, ktoré sa vyznačujú vysokou bodovou elasticitou. Skladajú sa z pružín, z ktorých každá je umiestnená v samostatnej komore. Takto pracujú nezávisle od seba a poskytujú správnu oporu chrbtici. Pružiny sa ohýbajú len v mieste tlaku, čo zabraňuje vlneniu matraca. Bude dobre fungovať pre páry s veľkým rozdielom hmotnosti. Kvalitný matrac s rozmermi 200 x 200 patrí k najväčším modelom dostupným na trhu. Možno ho vybrať do detskej izby aj do spálne páru. Tvrdosť matraca poskytuje primeranú oporu chrbtici, čím ovplyvňuje pohodlie a často aj kvalitu spánku. Aby sme vyhoveli potrebám našich zákazníkov, pripravili sme výrobky za atraktívne ceny. Vyrobíte si tak pohodlný matrac, ktorého cena nepresiahne plánovaný rozpočet.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom