Kokosové matrace

Matrac s kokosovým vláknom je ďalším zaujímavým návrhom v ponuke nášho obchodu. Výberom tohto modelu matraca sa môžete spoľahnúť na správnu oporu chrbtice a dobrú cirkuláciu vzduchu a odvod vlhkosti. Matrace s kokosovým vláknom sú uznávané po celom svete. U nás ich nájdete v rôznych variantoch a rozmeroch. Pozrite si našu ponuku a tiež si pozrite ďalšie kategórie dostupné v našom internetovom obchode matrace, kde nájdete napríklad najpredávanejšie modely matracov.

Filtr dle ceny:

93,00 €

791,00 €

Celkový počet výrobkov: 25

Celkový počet výrobkov: 25

Kokosový matrac: zdravý spánok

Matrac z kokosového vlákna má vrstvu, ktorá je materiálom získaným zo škrupiny kokosového orecha. Vďaka tomu sú kokosové matrace vysoko odolné voči roztočom a prachu a navyše zabezpečujú dobrú cirkuláciu vzduchu. Vďaka vhodným antibakteriálnym a protiplesňovým vlastnostiam bude ideálnou voľbou pre alergikov. Za zmienku stojí aj pružnosť kokosového vlákna, ktorá prispieva k schopnosti rovnomerne rozložiť tlak. Dobrá podpora chrbtice je zárukou zdravého spánku. Výberom správneho matraca sa budete môcť postarať o svoje zdravie a pohodu.

Pohodlný kokosový matrac - prečo si ho vybrať?

Pohodlný kokosový matrac zaručuje pohodlný spánok a pohodu. Prečo by ste mali zvážiť kúpu kokosového matraca?

  1. Odolnosť voči deformácii - kokosové vlákno si dlhodobo zachováva svoj pôvodný tvar, čo znamená, že kokosové matrace sú odolné voči deformácii.
  2. Nízka citlivosť na výkyvy teplôt - kokosové vlákno sa nezahrieva tak ľahko ako iné materiály, takže kokosový matrac zaručuje zdravý spánok bez rizika prehriatia.
  3. Pružnosť - matrace s kokosovým vláknom sa prispôsobia tvaru tela, takže sa v noci môžete voľne prevracať.
  4. Vynikajúca ventilácia - kokosové vlákna zabezpečujú dobrú cirkuláciu vzduchu, takže matrac z kokosového vlákna bude dobrou voľbou pre tých, ktorí bojujú s nadmerným potením.

Matrac z kokosových vlákien - pre koho?

Kokosový matrac bude dobrou voľbou pre ľudí, ktorí uprednostňujú tvrdší povrch na spanie a zároveň im záleží na ich pružnosti. Bude tiež veľmi dobrou voľbou pre alergikov. Prírodné kokosové vlákna sú odolné voči rastu mikroorganizmov a plesní. V našej kolekcii nájdete kokosové matrace v rôznych rozmeroch a prevedeniach, takže ich môžete ľahko prispôsobiť svojim potrebám. Máme tiež veľký výber matracov z kokosového vlákna do detských postelí.

Kokosový matrac - cena

Cena kokosového matraca je pre mnohých pri nakupovaní určite dôležitým faktorom. Investícia do kvalitného matraca sa naozaj oplatí. Kúpa matraca je zvyčajne voľbou na dlhé roky. Čo ovplyvňuje cenu matraca? Hlavným faktorom je materiál a kvalita spracovania. Napríklad kokosové vlákno, ktoré je prírodným materiálom, bude určite drahšie ako syntetické materiály. Mali by ste si tiež uvedomiť, že kúpa kvalitného matraca ovplyvňuje pohodlie vášho spánku a životnosť samotného matraca.

V našej ponuke nájdete pohodlné matrace s kokosovými vláknami za atraktívne ceny. Odporúčame vám pozrieť si aj kategóriu, kde nájdete matrace s aloe vera.

Prečo nám dôverovať?

Nie každý si to uvedomuje, ale v priemere prespíme tretinu svojho života. Nočný odpočinok je zárukou pohody, správneho fungovania počas dňa a zdravia. V tejto súvislosti sú matrace jedným z najdôležitejších prvkov vybavenia našej domácnosti. Aby sme sa dobre vyspali, potrebujeme pohodlný matrac. Sme si vedomí, že výber matraca je individuálnou záležitosťou, preto vám predstavujeme množstvo zaujímavých a moderných modelov. V tejto kategórii nájdete matrace z kokosového vlákna, naša ponuka zahŕňa aj penové matrace, taštičkové matrace, latexové matrace, kokosové matrace a mnohé ďalšie.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom