Matrace pre seniorov

Každý si zaslúži pokojný spánok - vrátane seniorov! Najväčšiu pozornosť venujte tomu, aby starší človek mohol ľahko zaspať a prespať celú noc, najmä preto, že s vekom sa mení nielen potreba spánku, ale aj dĺžka fázy hlbokého spánku. Niekedy však problémy spôsobuje nevhodný matrac - je najvyšší čas to zmeniť! V našom internetovom obchode nájdete kvalitné matrace pre starších ľudí. Ide o modely navrhnuté s ohľadom na seniorov a prispôsobené ich potrebám. Objavte naše zdravotné matrace pre seniorov a vyberte si spomedzi nich model pre svojho blízkeho.

Filtr dle ceny:

182,00 €

718,00 €

Celkový počet výrobkov: 9

Celkový počet výrobkov: 9

Matrace pre starších ľudí - vyberte si správny model

Skôr či neskôr príde chvíľa, keď sa matrac pre seniorov stane nevyhnutným nákupom. Matrac pre staršie osoby sa mierne líši od štandardných modelov, ktoré nájdete v každej spálni. Starší ľudia sa bohužiaľ často pripútajú k svojim - zvyčajne nie veľmi pohodlným - posteliam a pohovkám. Zmena nie je jednoduchá, ale rozhodne je potrebná! Pozrite si matrace pre seniorov, ktoré sme pripravili v našej ponuke. Zaručujeme, že starší človek rýchlo ocení zmenu a že nový matrac mu uľahčí efektívny odpočinok.

Zdravotné matrace pre starších ľudí - návrhy pre seniorov so špeciálnymi potrebami

Len málo seniorov sa môže pochváliť pevným a hlbokým spánkom. Oveľa častejšie počuť o ťažkostiach so zaspávaním, častom prebúdzaní alebo skoršom rannom vstávaní. Čím sme starší, tým je náš spánok kratší a plytší - to všetko znamená, že starší ľudia skutočne potrebujú ďalšiu podporu. Zdravotné matrace pre starších ľudí sú modely, ktoré výrazne zlepšujú kvalitu života - najmä pre ľudí, ktorí okrem problémov so spánkom pociťujú aj bolesti. Dobre zvolený matrac pre seniorov dokáže naozaj veľa, a ak áno, je čas ísť nakupovať!

Matrace pre starších ľudí - rôzne stupne tvrdosti

Tvrdý matrac znie ako recept na bezsennú noc? Nie nevyhnutne! V mnohých prípadoch je tvrdší matrac paradoxne oveľa pohodlnejší ako mäkký a klesajúci model. Pokiaľ ide o matrace pre starších ľudí, odporúčajú sa mäkké a stredne tvrdé matrace. Stojí však za to venovať pozornosť individuálnym preferenciám - ak starší človek spal celý život na pomerne tvrdom matraci, radikálna zmena by mu mohla spôsobiť veľa nepohodlia. Tvrdšie matrace budú lepšie vyhovovať aj ľuďom s nadváhou. Najlepšie matrace pre seniorov primerane podopierajú chrbticu po celej jej dĺžke, zmierňujú bolesť kĺbov a zabraňujú vzniku otlakov, čo je dôležité najmä pre ľudí pripútaných na lôžko. Správny matrac pre staršie osoby preto môže pomôcť v boji proti rôznym ochoreniam.

Matrac pre seniorov - čo nájdete v našej ponuke?

Pokiaľ ide o matrace pre seniorov, pre našich zákazníkov sme vyvinuli riešenia, ktoré im zabezpečia dlhý a pokojný spánok. Takto ani ochorenia vyskytujúce sa v tomto veku - od bolesti kĺbov po svalové napätie alebo kardiovaskulárne ochorenia - nebudú brániť efektívnemu odpočinku. Najlepšie matrace pre seniorov, ktoré sú k dispozícii v našej ponuke, zabezpečia, že ani dlhší pobyt v posteli nebude zdrojom nepohodlia. Správne zvolená tvrdosť, kombinácia moderných materiálov zabezpečujúcich správne vetranie a konštrukcia navrhnutá tak, aby podporovala chrbticu v každej časti, je receptom na dlhý a pokojný spánok pre seniorov!

Hypoalergénne matrace pre starších ľudí - modely pre seniorov so špeciálnymi potrebami

Ľudia, ktorí bojujú s rôznymi alergiami, potrebujú špeciálne riešenia - seniori nie sú v tomto smere výnimkou. Alergie na roztoče aj kontaktné alergie znamenajú, že hypoalergénny matrac pre seniorov je najlepším riešením. To je kľúčové najmä pre chorých starších ľudí, ktorí často trávia viac času v posteli. Takéto matrace sa vyznačujú najmä dobrou ventiláciou a hypoalergénnymi materiálmi, ktoré zabraňujú hromadeniu alergénov na ich povrchu. Pre seniorov odporúčame aj matrace s aloe vera - modely vybavené poťahmi napustenými výťažkom z aloe vera, ktorý má výnimočné hypoalergénne vlastnosti.

Najlepšie matrace pre seniorov - postarajte sa o svojho staršieho blízkeho

Seniori si zaslúžia to najlepšie - a teda správne matrace prispôsobené ich potrebám. Pripravili sme pre vás špeciálnu ponuku matracov určených pre seniorov s ohľadom na ich špeciálne potreby. Ide o vysokokvalitné riešenia, ktoré zabezpečujú vynikajúcu oporu chrbtice a zdravý a pokojný spánok.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom