Výpis všetkých článkov

Ako vybrať matrac pre svoje dieťa?

Spánok je veľmi dôležitý pre správny vývoj vášho dieťatka, preto by ste mali vybrať správny matrac. Hľadajte model, ktorý zaručuje bezpečný a pohodlný spánok. Venujte pozornosť aj tomu, či sa dá ľahko čistiť, najmä ak ste rodičom malého alergika. Zistite, ako prispôsobiť matrac veku a potrebám vášho dieťaťa!

Ako si vybrať správny matrac?

Pri hľadaní ideálneho matraca môžete naraziť na označenie v podobe písmena H a čísla. Takto výrobca uvádza tvrdosť daného matraca. Aby ste si zabezpečili pokojný spánok, mali by ste si ho vybrať podľa svojich potrieb. Využite naše tipy, ktoré vám túto úlohu uľahčia!

Ako nezdravý spánok ohrozuje zdravie a ako ho možno odstrániť?

Nedostatok spánku negatívne ovplyvňuje pamäť, reflexy, pozornosť, poznávacie a rozhodovacie procesy. Stačí jedna nevyspatá noc, aby ste sa cítili nadmerne ospalí, unavení a podráždení. Krátkodobé účinky sú síce ľahko badateľné, ale je dôležité si uvedomiť, že chronická nespavosť negatívne ovplyvňuje naše duševné a fyzické zdravie. Zistite, prečo by ste mali mať dostatok spánku!

Fázy spánku u dospelých a detí

Počas nočnej regenerácie prechádza mozog štyrmi fázami spánku. Každá z nich má špecifickú funkciu a pomáha udržiavať kognitívny výkon. Niektoré z nich pomáhajú starať sa o naše fyzické zdravie, aby sme sa ráno zobudili oddýchnutí. Ak si chcete užívať pohodu, dbajte na množstvo a kvalitu spánku. Fázy ovplyvňujú denný rytmus tela, preto si pozrite, čo o nich musíte vedieť!

Tipy, ako rýchlo zaspať - najlepšie metódy

Čoraz viac ľudí sa sťažuje na problémy so spánkom, ktoré sú často spôsobené rýchlym životným tempom a chronickým stresom. Keď sa to stane, môže sa vám stať, že budete padať zo strany na stranu a lavína myšlienok situáciu len zhorší. Zaujíma vás, ako zaspať? Skúste si osvojiť relaxačné techniky, ktoré vám umožnia rýchlo sa ponoriť do krajiny spánku. Zistite, čo ďalšie vám môže pomôcť!

Ako vyčistiť koberec?

Koberce vytvárajú útulnú atmosféru a zároveň zvýrazňujú luxusný charakter interiéru. Na druhej strane absorbujú prebytočnú vlhkosť zo vzduchu. Pravidelné vysávanie a čistenie kobercov predlžuje ich životnosť. Nezabudnite čo najskôr odstrániť škvrny a rozliate tekutiny. Zistite, ako osviežiť vzhľad vášho koberca!

Aké zrkadlo si vybrať do kúpeľne?

Zrkadlo v kúpeľni je nevyhnutnosťou. Je užitočné pre členov domácnosti počas kozmetických procedúr, nanášania make-upu alebo holenia. Montáž zrkadla dopĺňa dizajn miestnosti a zároveň ju opticky zväčšuje. Zaujíma vás, ako vybrať model, ktorý bude plniť úžitkovú funkciu a zároveň ozdobí váš interiér? Nechajte si poradiť!

Ako vyčistiť matrac, aby vyzeral ako nový?

Kúpa matraca je veľkou investíciou, preto je dôležité, aby vám slúžil čo najdlhšie. Na druhej strane sa na ňom môžu usadzovať nečistoty, odumretá koža, pot a roztoče. To znamená, že by ste ho mali pravidelne čistiť, najmä ak trpíte alergiami, máte domáce zvieratá alebo radi jete v posteli. Dobrou správou je, že osvieženie matraca by pre vás nemalo byť také náročné, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Stačí, ak sa budete riadiť našimi radami!

Francúzske okno v spálni - je to dobrá voľba?

Francúzske okná prepúšťajú dostatok svetla a inštaláciou zábradlia na nich môžete vytvoriť ilúziu balkóna. Často sa inštalujú v historických meštianskych domoch, pretože ide o menší zásah do konštrukcie steny. Pozrite sa, prečo by ste mali tento prvok zahrnúť do svojho návrhu!

Čo je biely šum a ako pomáha pri spánku?

Mnohí ľudia si pred spaním zapínajú biely šum, aby sa upokojili a uvoľnili. Rovnomerné zvuky s určitými frekvenciami a intenzitou tiež zlepšujú koncentráciu pri práci alebo štúdiu a môžu pomôcť aj ľuďom trpiacim ADHD, nespavosťou alebo tinnitom. Názov šum odkazuje na biele svetlo, ktoré obsahuje celé spektrum farieb. Zistite, ako z neho získať maximálny úžitok!

Celkový počet článkov: 13

Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom