Matrac 140x200

Matrac priamo ovplyvňuje kvalitu nášho spánku, a tým má vplyv na naše zdravie a pohodu. Nezabudnite ho vymeniť každých 7 až 10 rokov, pretože časom stráca svoje vlastnosti. V našom obchode nájdete matrace 140 x 200, ktoré poskytujú optimálnu oporu tela. Vďaka tomu vám pomôžu vyhnúť sa ranným bolestiam hlavy a krku, ako aj mravčeniu v končatinách. Ponúkame pružinové aj penové matrace 140 x 200. Niektoré modely obsahujú kokosový matrac, ktorý zvyšuje odolnosť a pevnosť podkladu. Okrem toho zabezpečuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu a má protiplesňové a hypoalergénne vlastnosti. Takýto matrac 140 x 200 osloví aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Filtr dle ceny:

60,00 €

1212,00 €

Celkový počet výrobkov: 125

Celkový počet výrobkov: 125

Matrac 140 x 200 - pohodlie, ktoré si zaslúžite

Vysokokvalitný matrac 140 x 200 splní potreby párov, ktoré majú malú spálňu. Je tiež dobrou voľbou pre jednotlivcov, ktorí si cenia pohodlie. Ak chcete predĺžiť životnosť matraca 140 x 200, kúpte si snímateľný poťah. Myslite na to, najmä ak ste alergik, pretože bráni rastu roztočov, húb, plesní a baktérií. Matrace 140 x 200 sú certifikované pre vysokú kvalitu materiálov a bezpečnosť používania. Vďaka tomu si môžete byť istí, že model, ktorý si vyberiete, vám poskytne pohodlný spánok a vydrží dlhé roky. Kvalitný matrac 140 x 200 je odolný voči tlaku, takže sa nedeformuje pri častých zmenách polohy spánku.

Prémiové matrace

Sedemzónový taštičkový matrac 140 x 200 poskytuje primeranú oporu každej časti tela. Dostupné modely umožňujú voľné prúdenie vzduchu a zároveň absorbujú prebytočnú vlhkosť. Vďaka tomu zaručujú pohodlie v každom ročnom období.

Pevný matrac 140 x 200 absorbuje pohyb, čím zabraňuje prebudeniu, keď váš partner počas spánku mení polohu. Správny matrac poskytuje stabilnú oporu chrbtici, a tak vám umožní zabudnúť na bolesť. Pred výberom matraca venujte pozornosť nielen jeho rozmerom, ale aj úrovni tvrdosti. Prispôsobte ho svojej telesnej hmotnosti, obľúbenej polohe počas spánku a prípadným ochoreniam. V prípade potreby vyhľadajte pomoc našich odborníkov.

Matrace 140 x 200 - najobľúbenejšie modely

Lacný matrac z polyuretánovej peny 140 x 200 je pružný, priedušný, odolný voči preliačeniu a deformácii. Veľmi obľúbené sú aj latexové modely, ktoré vykazujú antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti. Okrem toho ponúkame matrace z termoelastickej peny, ktorá si "pamätá" tvar tela používateľa, pretože reaguje na tlak a teplotu. Pred výberom matraca do spálne venujte pozornosť nielen jeho rozmerom, ale aj jeho tvrdosti a materiálu, z ktorého je vyrobený. Model H2 sa odporúča pre osoby s hmotnosťou 50 - 80 kg. Používatelia s hmotnosťou 80-100 kg by si mali vybrať matrac H3 s tvrdosťou 140 x 200 a nad 100 kg matrac H4 alebo H5.

Matrace 140 x 200 - nájdite ideálny model

Ťažšie osoby alebo osoby, ktoré majú problémy s chrbticou, by si mali vybrať hrubší matrac 140 x 200 pozostávajúci z viacerých vrstiev. Ostatní používatelia si vystačia s modelmi, ktoré sú o niekoľko centimetrov vyššie. Skontrolujte, či je vybraný model vyrobený z antibakteriálneho a hypoalergénneho materiálu. To zabezpečí, že nebude spôsobovať nádchu, kašeľ, slzenie očí alebo bolesti hlavy. Nezabudnite si k nemu kúpiť poťah. Ten zabezpečí hygienu manželskej postele a zároveň ochráni matrac pred znečistením a poškodením.

Bonell alebo taštičkové matrace - názory

Premýšľate, či si vybrať model Bonel alebo vreckový model? Prvý matrac pozostáva z pružín navzájom spojených špirálovým drôtom. Takéto riešenie umožňuje rovnomerné rozloženie hmotnosti tela, čo umožňuje správne držanie tela a pokojný spánok. Modely Bonell poskytujú viacero oporných bodov, čím zmierňujú tlak na svaly a chrbticu. Vďaka svojej univerzálnosti a atraktívnej cene je model bonell vhodný nielen do domácností, ale aj do hotelov a penziónov. Taštičkový matrac 140 x 200 sa naopak skladá z pružín umiestnených v samostatných vreckách. Vďaka tomu tlak na jednu z nich neznamená, že sa ostatné ohnú. Prezentovaný matrac sa dokonale prispôsobí telu a navyše nevŕzga.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom