O dobrých snech

 

 

Spoločnosť House of kids s.r.o. ponúka mnohoročné skúsenosti a profesionalitu v oblasti matracov a detského nábytku. Priama spolupráca s výrobou zabezpečuje rýchly a priamy postup k rýchlej a plynulej realizácii akejkoľvek postele alebo matrace. Dodáme posteľ v rôznych kombinácií farieb a vzorov, typov a prevedení.

 

 Matrace predávame koncovým zákazníkom, do nemocníc, detských škôlok, dodávame pre penzióny. Ponúkame maximálnu spoluprácu s vývojom matraca priamo na mieru, individuálne môžeme na dopyt zákazníka vyrobiť matrac o rôznej tvrdosti, výške i ľubovoľnom rozmere matraca. Rozvážame do škôl, nemocníc, penzióne. Zrealizujeme dopyt na mieru od ,, A do Z ".

 

Naša špecializácia sa tiež sústredí na detské izby. Konkrétne nábytkom ako sú postele poschodové, rozkladacie a výsuvné, jednolôžkové, dvoj a tiež troj lôžkové prevedenia. Variatny: borovica, jelša, dub, orech, ale aj pevnú a stabilnú drevotriesku. Postele možno tiež upraviť farebným náterom a alebo využiť niektoré polepy a grafiku z našej širokej ponuky.


O krok napred.
Ako jedny z prvých je v našich matracoch použitý inovatívny systém lepenia hotmelt. Táto technológia je desať rokov dopredu oproti tradičným vodným lepidlám. Na rozdiel od klasických riešení, tavné lepidlo odstraňuje všetky prchavé látky, ktoré sú vo výrobnom procese a tiež je úplne bez zápachu.

 

Najväčšiu časť nášho života trávime v polohe kedy ležíme. To je dôvod, prečo sa matrace považujú za najdôležitejšiu súčasť vybavenia každej spálne. Správna poloha chrbtice, a to najmä počas spánku je zárukou zdravia, relaxácie, a zaisťuje najlepšie pohodlie počas dňa. Výber správneho matraca je individuálna záležitosť. Dobrý matrac by mal spĺňať nasledujúce vlastnosti: komfort, hygienu a zdravotné výhody. Matrace sa líšia v miere pohodlia a ponúkajú rôzne možnosti komfortu.

 

Ponúkame širokú ponuku matracov:

 

Informácie k našim matracom:

Penový polyuretán sa predáva pod značkou "molitan". Pena je vhodná na výrobu matracov vďaka svojim vlastnostiam ako pružnosť, tvarová stálosť a cenová dostupnosť. Matrac z PUR peny sú vyrábané buď z jednej vrstvy PUR peny, alebo z viacerých vrstiev rôznych druhov PUR pien, ktoré sú položené, či zlisované na seba. Tieto matrace majú rôznu tvrdosť.

Studené peny sa niekedy označujú ako HR z anglického High Resilience, teda vysoko pružné. Materiál disponuje dobrou elasticitou aj pri vyššej objemovej hustote. Vďaka otvorenejší bunkovej štruktúre má HR pena dobrú priedušnosť, čím ľahšie vyrovnáva teplotné rozdiely.

Lenivá pena je zmes PUR a HR peny. Vďaka tomu kombinuje ich vlastnosti ako je teplotná rozťažnosť. Na základe toho matrac z lenivej peny netrpí toľko na preležaniny a majú pozitívny vplyv na prekrvenie.

Tieto matrace sú vyrobené z rôznych druhov materiálov. Do ich prostrednej časti sú zabudované pružiny.

Tieto matrace majú stred jadra tvorený veľkým množstvom pružín uložených v textilných púzdrach. Výhodou oproti pružinovým matracom je väčší počet pružín a tým aj lepšie rozloženie váhy na matraci. Matrace sú veľmi vzdušné a je možné ich uložiť na polohovateľné rošty. Roznášaciu vrstvu týchto matracov tvorí peny rôznych tuhosťou.

Matrac z latexu sa vyrába z prírodného, alebo syntetického latexového materiálu. Ortopedické vlastnosti latexové matrace sa najlepšie prejavujú v kombinácii s vhodným lamelovým roštom (min. 26 ks lamiel).

Matrac je vhodná pre podporu chrbtice, pretože je tvorená systémom lamelových častí a pružného jadra. Takéto matrace dobre kopírujú tvar chrbtice ležiaceho človeka, takže pri spánku nedochádza k prehýbaniu chrbtice. Matrac sa skladá z ortopedického lamelového roštu, nosníkov a roznášacej vrstvy.

Sendvičové matrace sa vyrábajú spojením niekoľkých různomateriálových vrstiev. Často sa používajú vrstvy z kokosovej a latexovej hmoty. Spájanie týchto vrstiev prináša dobré prevzdušnenie matraca a jej pevnosť.

Zdieľanie článku:

Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom