Veľmi tvrdý matrac H5

Výber ideálneho matraca je kľúčovým krokom k zlepšeniu kvality vášho spánku. Matrace s tvrdosťou H5 sa vyznačujú tým, že sú najtvrdšie zo všetkých matracov na trhu a spĺňajú potreby tých, ktorí pri spánku uprednostňujú pevnú oporu tela, a tých, ktorí majú problémy s chrbticou.

Filtr dle ceny:

206,00 €

1831,00 €

Celkový počet výrobkov: 5

Celkový počet výrobkov: 5

Podpora chrbtice

Extra tvrdý matrac H5 je určený predovšetkým pre tých, ktorí uprednostňujú tvrdý povrch na spanie a vážia viac ako 100 kg. Primeraná opora chrbtice počas spánku je jedným z najdôležitejších faktorov pohodlia a zdravia chrbta. Tvrdosť H5 zaručuje správnu oporu aj ľuďom s rozsiahlym, silne svalnatým telom. Matrace H5 sa počas spánku neprispôsobujú telu, čo môže byť pre ľudí s nižšou hmotnosťou spiacich na boku nepríjemné a spôsobovať tlak na boky alebo ramená. Odporúčajú sa pre skupinu ľudí s bolesťami chrbta alebo kĺbov, pre tých, ktorí radi spia na chrbte, a tiež pre páry. Matrac H5 zabraňuje prepadávaniu tela a fyzioterapeuti a ortopédi ho odporúčajú ľuďom s ťažkosťami chrbtice.

Inovatívne technológie, bezpečnosť a hygiena, vysokokvalitné materiály

Vďaka pokročilým technológiám použitým v extra tvrdých matracoch H5 môžu používatelia využívať napríklad viacvrstvovú štruktúru, ktorá poskytuje optimálne podmienky na regeneráciu tela počas spánku. Extra tvrdý matrac H5 je vyrobený zo špičkových materiálov, ktoré sa vyznačujú odolnosťou a vysokou pružnosťou. Vďaka starostlivo vybraným komponentom si matrac H5 dlhodobo zachováva svoje vlastnosti a poskytuje používateľovi správnu oporu chrbtice a komfort spánku. Všetky matrace H5 s tvrdosťou, ktoré sú k dispozícii v našej ponuke, spĺňajú najvyššie bezpečnostné a hygienické normy pre spánok a majú potrebné certifikáty. Antialergické poťahy a ventilačné systémy zabezpečujú sviežosť a čistotu, čo sa premieta do kvality odpočinku.

Prispôsobenie individuálnym preferenciám

V rámci tejto triedy materiálov možno nájsť rôzne modely, ktoré sa líšia konštrukčnými detailmi. Vďaka tomu si každý zákazník môže nájsť matrac H5, ktorý dokonale vyhovuje jeho individuálnym preferenciám a potrebám. Extra tvrdé matrace H5 sa vyznačujú minimálnou deformáciou tlaku, čo sa premieta do výnimočného výkonu a komfortu spánku. Medzi výhody tohto typu matraca patria:

  • nepotopí sa ani pod väčším tlakom,
  • lepšia podpora tela po celej jeho dĺžke
  • dlhšia životnosť a pevnosť vďaka použitým materiálom.
     

Extra tvrdý matrac H5 pre náročných

Matrace H5 sú vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú veľmi tvrdý povrch na spanie. Vďaka použitiu moderných technológií, vysokokvalitných materiálov a rozmanitosti dostupných modelov spĺňa táto kategória očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom