Matrac 120x200

Kúpa matraca 120 x 200 je investíciou na dlhé roky, preto ho prispôsobte svojej telesnej hmotnosti, preferenciám a celkovému zdravotnému stavu. Takto si zabezpečíte nielen pohodlný spánok, ale vyhnete sa aj bolestiam chrbta a krku. Predtým, ako sa definitívne rozhodnete, skontrolujte, či je matrac dodávaný s poťahom. V ideálnom prípade by mal mať chránič zipsové zapínanie, vďaka čomu sa dá ľahko vybrať, vyprať a nasadiť späť. Poťah ochráni matrac 120 x 200 pred poškodením a zároveň zlepší prúdenie vzduchu. Okrem toho poskytuje účinnú bariéru proti mikroorganizmom.

Filtr dle ceny:

57,00 €

1082,00 €

Celkový počet výrobkov: 118

Celkový počet výrobkov: 118

Kvalitný matrac - stávka na zdravý spánok

Premýšľate, či si do manželskej spálne vybrať jeden úzky alebo dva široké matrace? Prvé riešenie sa osvedčí, ak sa partneri výrazne líšia v hmotnosti alebo preferujú rôzne stupne tvrdosti základu. V takejto situácii si môžete vybrať matrace s ľubovoľnou výplňou. Uistite sa však, že sú rovnako vysoké. Ak s tým máte problém, zaobstarajte si topper, ktorý pridá k podkladu niekoľko centimetrov a zároveň ho vyrovná. V prípade podobnej telesnej hmotnosti sa pár môže rozhodnúť pre jeden matrac. Hľadajte model, ktorý dobre tlmí pohyby, čím zabráni tomu, aby sa partneri navzájom budili.

Penové matrace 120 x 200 - Výhody

Penový matrac 120 x 200 je obľúbenou voľbou pre seniorov a chorých ľudí. Oplatí sa ho objednať aj vtedy, ak si ceníte bezpečnosť a pohodlie. V našej kolekcii nájdete modely z polyuretánovej aj latexovej alebo termoelastickej peny. Penový matrac 120 x 200 poskytuje dobrú oporu pre vaše telo a umožňuje vám plne relaxovať. Vyznačuje sa pružnosťou, odolnosťou a pevnosťou, preto nie je divu, že patrí medzi najobľúbenejšie produkty v našom obchode. Prezentované modely sú ľahké, takže sa dajú ľahko prenášať a skladovať.

Najnovšie trendy v spálni - 7-zónový matrac

Ak ste sa rozhodli pre tvrdý matrac 120 x 200, vyberte si 7-zónový model. Takto si môžete byť istí, že poskytuje správnu oporu pre všetky časti vášho tela. Takto si môžete naplno oddýchnuť a zabudnúť na ranné nepohodlie. Ponúkame modely s kokosovým roštom, ktorý spevňuje a stužuje konštrukciu. Okrem toho zabezpečuje dostatočné vetranie a tiež bráni množeniu roztočov.

Ktorý matrac 120 x 200 poskytne pokojný spánok?

Matrace 120 x 200 sa odporúčajú pre jednotlivcov, najmä pre tých, ktorí počas spánku často menia polohu. Dostupné modely sa hodia aj pre páry, ak majú obaja ľudia štíhlu postavu. Hodia sa aj do detských a tínedžerských postelí, čím zabezpečia zdravý a pokojný spánok. Predtým, ako si objednáte kvalitný matrac 120 x 200, venujte pozornosť typu výplne. Nezabudnite ju prispôsobiť svojej hmotnosti, preferenciám a prípadným zdravotným problémom.

Ako si vybrať matrac podľa svojich potrieb?

Premýšľate, či sa oplatí objednať lacný matrac 120 x 200? Ponúkané modely stále poskytujú pohodlie bez toho, aby zaťažili vašu peňaženku. Do tejto skupiny patria najmä bonellové matrace pozostávajúce z pružín v tvare presýpacích hodín spojených drôtom. Niektoré výrobky sú obohatené o kokosový matrac. Vykazuje odolnosť voči deformácii a vlhkosti, čím predlžuje životnosť matraca. Matrac z termoelastickej peny 120 x 200 si pamätá tvar tela používateľa, ale dokáže sa vrátiť do pôvodného tvaru. Vykazuje rehabilitačné a antidekubitné vlastnosti, a preto ho odporúčajú fyzioterapeuti a ortopédi.

Luxusné matrace za výhodné ceny

Kvalitný matrac 120 x 200 sa vyznačuje bodovou elasticitou, čím podporuje celé telo. V našom obchode nájdete penové, taštičkové a bonellové modely. Líšia sa úrovňou tvrdosti, takže si ich môžete prispôsobiť svojim potrebám. Premýšľate, ako si vytvoriť útulnú atmosféru? Zvážte kúpu biokrbu, ktorý vám navodí jedinečnú náladu. Nielenže ozdobí váš interiér, ale zároveň doplní váš vykurovací systém.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom