Matrac 80x200

S dobre prispôsobeným matracom 80 x 200 sa môžete vyhnúť bolestiam chrbta a krku, ako aj necitlivosti končatín. Ráno sa budete prebúdzať plní energie, čo vám umožní zvládnuť akúkoľvek výzvu. Ak je pohodlie na prvom mieste, vyberte si viacpolohový pružinový matrac. Pozostáva z pružín uzavretých v samostatných komorách, takže nevŕzgajú. Pružinový matrac sa dokonale prispôsobí tvaru vášho tela, aj keď často meníte polohu spánku. Premýšľate, ktorý matrac 80 x 200 bude spĺňať vaše potreby? Nechajte si pomôcť od našich odborníkov!

Filtr dle ceny:

65,00 €

809,00 €

Celkový počet výrobkov: 104

Celkový počet výrobkov: 104

Latexový matrac - pre koho?

Latexový matrac 80 x 200 sa odporúča pre alergikov a astmatikov. Poskytuje nielen oporu chrbtici, ale zabraňuje aj rastu mikroorganizmov. Matrace sa líšia úrovňou tvrdosti, takže ich možno vybrať podľa telesnej hmotnosti používateľa, jeho osobných preferencií a prípadných zdravotných problémov. Latexové modely dobre prepúšťajú vzduch, a tak umožňujú pokožke dýchať. Okrem toho účinne absorbujú prebytočnú vlhkosť, takže sú vhodné na všetky ročné obdobia.

Ako si vybrať správny matrac?

Či už hľadáte kvalitný matrac 80 x 200 do detskej izby, manželskej spálne alebo izby pre hostí, u nás určite nájdete ten správny model. Je to vynikajúca voľba pre páry, ktoré chcú dva matrace. Uistite sa, že majú rovnakú výšku, aby medzi nimi nevznikla medzera. Moderné matrace 80 x 200 umožňujú voľnú cirkuláciu vzduchu, takže zabezpečujú hygienu na najvyššej úrovni. Hoci tieto výrobky oslovia najmä alergikov, oplatí sa ich vybrať, aj keď nie ste alergickí na roztoče.

Matrac 80 x 200 - na čo sa zamerať pri kúpe?

Matrac s rozmermi 80 x 200 je vhodný na jednolôžko, takže je vhodný aj do malej spálne. Model z vysokoelastickej (HR) peny poskytuje vynikajúce odvetrávanie, čím minimalizuje riziko prebudenia v dôsledku prehriatia. Reaguje na teplotu a tlak nášho tela, a preto ponúka oporu chrbtice a vyrovnáva tlakové body. Je ideálny pre detské a tínedžerské postele, ale je veľmi obľúbený aj u jednotlivcov.

Matrace pre jednotlivcov - názory

Tuhý matrac 80 x 200 sa odporúča pre ľudí s problémami s chrbticou, pretože poskytuje lepšiu oporu tela. Dostupný model bude dobre fungovať aj pre ťažších používateľov. Zaujmú tak správnu polohu na spanie a zároveň sa vyhnú nepríjemnému pocitu zaborenia sa do matraca. Model z polyuretánovej peny je ľahký, vďaka čomu sa ľahko prepravuje a skladuje. Dostupné modely majú rehabilitačné vlastnosti, a preto sa odporúčajú pre seniorov, rekonvalescentov a ľudí, ktorí bojujú s bolesťami chrbta.

Pevný matrac - kedy sa oplatí kúpiť?

Ak radi spíte na tvrdom povrchu, vyberte si kvalitný matrac 80 x 200 s kokosovou vložkou. Výrobok poskytuje stabilnú oporu pre vašu chrbticu, takže môžete zabudnúť na bolesť. Okrem toho vykazuje antialergické a protiplesňové vlastnosti, takže splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Matrac z termoelastickej peny 200 x 80 reaguje na teplo a tlak, ale po uvoľnení tlaku sa rýchlo vráti do pôvodnej podoby. Vyznačuje sa bodovou elasticitou, takže sa dokonale prispôsobí tvaru tela.

Čo by som mal zvážiť pri výbere penového matraca 80 x 200?

Najskôr skontrolujte, akú má tvrdosť. Tento parameter sa označuje písmenom H a číslom (1-5). Nezabudnite ho prispôsobiť svojej telesnej hmotnosti, preferenciám a prípadným zdravotným ťažkostiam. Pozornosť venujte aj hustote peny, pretože tá ovplyvňuje komfort spánku a životnosť matraca 80 x 200. Čím vyššie číslo, tým lepšie. Treba však poznamenať, že od toho závisí aj cena výrobku. Dobre zvolený matrac podporuje regeneráciu, preto sa na ňom neoplatí šetriť. Okrem toho sa nedeformuje, čo ovplyvňuje jeho životnosť. Ak spíte na boku, vyberte si taštičkový matrac. Alebo dávate prednosť odpočinku na chrbte? Potom si vyberte latexový alebo pružinový model.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom