Taštičkové matrace

Taštičkové matrace patria k najobľúbenejším modelom v našej ponuke. Tisíce pružín sú umiestnené v špeciálnych oddelených vreckách z textilu. Keďže každá pružina pracuje samostatne, reagujú na bodový tlak, takže matrac sa prispôsobuje tvaru tela. Okrem toho sa eliminuje problém "prenosu pohybu", čo je veľmi dôležité pre páry, ktoré spia spolu.

Filtr dle ceny:

125,94 €

1831,00 €

Celkový počet výrobkov: 51

Celkový počet výrobkov: 51

Prečo si vybrať vreckový matrac?

Vreckové matrace sú dobrou voľbou najmä pre ľudí s problémami s chrbticou, alergiami alebo s nadváhou. Páry s rôznymi spánkovými návykmi s nimi budú tiež určite spokojné. Aké sú výhody taštičkových matracov?

  1. Individuálne prispôsobená opora chrbtice - vďaka pružinám umiestneným v samostatných vreckách získa každá časť tela primeranú oporu a chrbtica sa odľahčí.
  2. Zvuková izolácia - partner, ktorý sa v noci pohybuje, neruší váš spánok, pretože pružiny pracujú nezávisle od seba, takže ich pohyby počas spánku necítite.
  3. Hygiena spánku - taštičkové matrace sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú dobrú cirkuláciu vzduchu a navyše sa ľahko čistia, čo má pozitívny vplyv na zdravie.

Taštičkové matrace - cena

Pri rozhodovaní o kúpe matraca by ste nemali brať do úvahy len cenu, ale je vhodné si na to vyhradiť primeraný rozpočet a myslieť na to, že ide o investíciu na dlhé roky. Hoci taštičkové matrace často nemajú takú atraktívnu cenu ako penové modely, vďaka zdravotným výhodám a pohodliu, ktoré poskytujú, sa ich oplatí zvážiť. Kúpa taštičkového matraca je investíciou do zdravého spánku. Je tiež vynikajúcou oporou pre chrbticu a dobrou voľbou pre alergikov, takýto matrac nepochybne zlepší kvalitu vášho spánku. Cena taštičkových matracov sa môže líšiť v závislosti od zvoleného modelu, značky, veľkosti, typu výplne, stupňa tvrdosti a ďalších funkcií alebo technológie zvolenej na výrobu daného modelu. Cena taštičkových matracov sa zvyčajne pohybuje od niekoľkých stoviek do niekoľkých tisíc zlotých.

Pozrite si náš výber taštičkových matracov a preskúmajte našu kategóriu pevných modelov.

Matrac s tvarovou pamäťou

Taštičkový matrac má špeciálne pružiny, ktoré sa ohýbajú nezávisle od seba. Preto sa hovorí, že si pamätajú pohyb tela. Umožňujú vám počas spánku správne polohovať telo, vďaka čomu sú pohodlné. Budú dobrou voľbou pre ľudí, ktorí radi spia na mierne tvrdších matracoch. Vreckové modely, rovnako ako iné matrace, majú rôzne stupne tvrdosti, ktoré si môžete prispôsobiť svojim potrebám a očakávaniam.

Taštičkové matrace - názory

Taštičkové matrace sa považujú za jedny z najpohodlnejších. S tým nemôžeme nesúhlasiť! Zákazníci potvrdzujú vysokú kvalitu matracov, ktoré ponúkame, čo sa prejavuje aj na vynikajúcej kvalite spánku. Medzi mnohými pozitívnymi recenziami užívatelia taštičkových matracov spomínajú ich trvanlivosť. Napriek intenzívnemu a často veľmi dlhému používaniu taštičkové matrace nestrácajú svoje vlastnosti. Navyše sú tiché, takže na vŕzganie postele môžete raz a navždy zabudnúť. Odporúčame vám oboznámiť sa s našimi návrhmi taštičkových matracov, pozrite si aj kategóriu kokosových modelov, ktoré sú k dispozícii v našom sortimente - https://www.dobresny.sk/matrac/stranka-1-24.html.

Taštičkové matrace od Dobresny.sk

Taštičkové matrace dostupné v ponuke nášho internetového obchodu Dobresny.sk sa vyznačujú odolnosťou a modernými technológiami použitými pri výrobe. Vďaka tomu máte istotu, že si vyberáte kvalitný matrac, ktorý dokonale vyhovuje vašim potrebám. Dobrý matrac uľahčuje zaujať pohodlnú polohu pri spánku. Uvedomujeme si, aké dôležité sú pohodlie a kvalita vášho spánku, preto ponúkame len pohodlné matrace za atraktívne ceny.

Medzi dostupnými výrobkami nájdete rôzne modely, ktoré môžete prispôsobiť svojim potrebám a polohe, v ktorej zvyčajne spíte. Odporúčame vám tiež prezrieť si kategóriu, kde nájdete veľmi veľký výber postelí.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom