Prémiové matrace

Prémiové matrace sú luxus, ktorý si môže dovoliť každý! Luxusné matrace oslovia najmä milovníkov pohodlia, ktorí neváhajú vsadiť na špičkové modely. Takýto prémiový matrac sa líši od najjednoduchšieho matraca dostupného v obchode s nábytkom - garantujeme vám, že rozdiel uvidíte už po prvej noci! Uvažujete o tom, že sa rozhodnete pre luxusný matrac? Pozrite si, ktoré prémiové matrace z našej ponuky vám budú najlepšie vyhovovať.

Filtr dle ceny:

120,00 €

676,00 €

Celkový počet výrobkov: 7

Celkový počet výrobkov: 7

Prémiové matrace: kvalita, ktorú si všimnete okamžite

drahé matrace dobrou voľbou? Áno, obstarávacia cena bude vyššia ako v prípade štandardného matraca, ale spomeňte si na všetky tie bezsenné noci a bolesti chrbta alebo krku po noci strávenej na rozkladacej pohovke. Už žiadne takéto sťažnosti! Prémiové matrace sa vyznačujú špeciálnou konštrukciou, aby každá časť tela dostala tú správnu oporu. Takéto matrace sa vyznačujú aj najlepšími hypoalergénnymi materiálmi, takže sú ideálne aj do spální pre alergikov. Luxusné matrace a špeciálne matracové podpery sú ideálnou voľbou!

Sú luxusné matrace vždy veľkým výdavkom?

Luxus si spájame predovšetkým s vysokými cenami. Treba si však uvedomiť, že drahé matrace nemusia vždy znamenať najvyššiu kvalitu. Luxusné matrace sa vyznačujú predovšetkým svojou konštrukciou a materiálmi - takýto prémiový matrac bude drahší a bude stáť za tú cenu. Nezabúdajte, že luxusný matrac je nákup na dlhé roky - dobre si premyslite, ktorý model sa bude vo vašej spálni najlepšie hodiť. Zabezpečenie pokojného a zdravého spánku je to najlepšie rozhodnutie! Pokiaľ ide o drahé matrace, v našej ponuke určite nájdete prémiový matrac, ktorý splní všetky vaše očakávania.

Prémiový matrac: starajte sa o svoju chrbticu

Čím sa vyznačujú moderné prémiové matrace z našej ponuky? Na rozdiel od najjednoduchších pružinových matracov sú vo vnútri špeciálne pružiny. Každá z nich je v textilnej kapse, ktorá zabezpečuje nielen pohodlie, ale aj lepšie vetranie. V prípade manželských postelí je ďalšou výhodou tlmenie pohybov druhej osoby. Povrchová úprava takýchto matracov je vyrobená z modernej a tlak pohlcujúcej peny a kokosového vlákna, čím poskytuje dostatočnú oporu vašej chrbtici v každej časti. Primeraná tvrdosť matraca chráni pred bolesťami chrbta aj krku a nadmerným zaborením sa do matraca počas spánku.

Luxusné matrace: stavte na svoje pohodlie

Nezáleží na tom, aký nábytok a dekorácie sa nachádzajú vo vašej spálni - najdôležitejší je výber správneho matraca! Môžete ušetriť na závesoch alebo komode, ale pokiaľ ide o matrac, odporúčame kúpiť špičkový model. Takéto matrace ponúkajú nielen špeciálnu konštrukciu, ale aj hypoalergénnu úpravu, aby ste sa vyhli mnohým nepríjemným príznakom alergie. Vyskúšať môžete aj špeciálne topperové matrace, ktoré ešte viac zvýšia váš komfort spánku.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom