Matrac 180x200

Štandardný taštičkový matrac s rozmermi 200 x 180 obsahuje viac ako 200 pružín, z ktorých každá je umiestnená v samostatnej taštičke. Vďaka tomu sa dokonale prispôsobí siluete používateľa bez ohľadu na jeho polohu. Kvalitný matrac nevŕzga, takže vás počas noci nebude budiť. Tuhý matrac s rozmermi 180 x 200 sa odporúča pre ťažších používateľov, pretože im poskytuje dostatočnú oporu tela. Dostupné modely umožňujú zaujať správnu polohu na spanie, čím vám poskytnú úľavu od bolesti chrbta a krku. Zaujíma vás, či vybraný model splní vaše očakávania? Obráťte sa na nášho špecialistu!

Filtr dle ceny:

69,00 €

1066,00 €

Celkový počet výrobkov: 123

Celkový počet výrobkov: 123

Kvalitný matrac 180 x 200 - kedy sa ho oplatí vybrať?

Matrac s rozmermi 180 x 200 poskytuje pohodlný nočný odpočinok pre dve osoby, a preto sa bude dobre hodiť do manželskej spálne. Môže si ho vybrať aj jedna osoba, ak si počas spánku mimoriadne cení pohodlie. Dobre zvolený model sa prispôsobí prirodzeným krivkám chrbtice a zároveň zabráni pocitu zaborenia sa do matraca. Tvrdý matrac 180 x 200 sa odporúča ľuďom, ktorí radi spia na bruchu alebo na chrbte. Oplatí sa ho vybrať aj vtedy, ak bojujete s bolesťami chrbta. Treba však dbať na to, aby nebol príliš tvrdý, inak môže spôsobiť znecitlivenie končatín.

Matrac 180 x 200 - čo by som mal zvážiť pri kúpe?

Ak spíte s partnerom, vyberte si matrac s rozmermi 180 x 200, ktorý dobre tlmí pohyb. Takto vás vaša polovička nebude budiť zo spánku, keď bude meniť polohu. Premýšľate, aký model vybrať, aby spĺňal vaše potreby, ale nezruinoval váš rozpočet? Ak ste alergickí na roztoče, hľadajte hypoalergénny matrac 180 x 200. Hľadáte model, ktorý vydrží dlhé roky? Potom si vyberte obojstranný matrac. Pozornosť venujte aj taštičkovým modelom, ktoré sa vyznačujú vysokou bodovou elasticitou a poskytujú tak pevnú oporu vašej chrbtici. Tieto výrobky sú certifikované z hľadiska bezpečnosti a kvality použitých materiálov.

Kolekcia matracov 180 x 200 - vyberte si maximálny komfort

Pred výberom kvalitného matraca 180 x 200 venujte pozornosť typu výplne. Modely z vysokoelastickej peny sa vyznačujú vysokou elasticitou a pružnosťou a poskytujú ideálnu oporu pre celé telo. Okrem toho umožňujú aj voľnú cirkuláciu vzduchu, čím zlepšujú hygienu spánku. Okrem toho ponúkame matrace 180 x 200 z termoelastickej peny, ktorá reaguje na telesnú teplotu a tlak. Čím vyššia je telesná teplota, tým je pena mäkšia. V dôsledku toho poskytuje príjemný pocit zabalenia.

Ako si vybrať matrac podľa svojich preferencií?

Premýšľate, či si vybrať jednostranný alebo obojstranný matrac 180 x 200? Ak máte obmedzený rozpočet, vyberte si prvý model. Na druhej strane obojstranný matrac vydrží dlhšie. Okrem toho poskytuje vynikajúce vetranie, čím bráni rastu baktérií, húb, plesní alebo roztočov. Výborne sa uplatní v spálni alergika. Aby splnil svoj účel, obracajte ho každé 2 - 3 mesiace.

Najlepšie detské matrace

Aký matrac 180 x 200 by som mal vybrať do detskej izby? Pre malého alergika bude dobre fungovať model s latexovou výplňou. Vykazuje antibakteriálne, protiplesňové a hypoalergénne vlastnosti. Latexový matrac sa vyznačuje vysokou bodovou elasticitou a odolnosťou voči deformácii. Veľmi obľúbené sú aj modely z polyuretánovej peny, ktoré sú odolné voči deformácii a vtláčaniu. Matrac zabraňuje množeniu mikroorganizmov, čím sa predchádza nepríjemnému nepohodliu.

 Kvalitný matrac 180 x 200 - pre náročných

Veľmi obľúbené sú sedemzónové matrace 180 x 200, ktoré sa dokonale prispôsobia tvaru tela. Týmto spôsobom poskytujú príjemný pocit obklopenia. Modely sú rozdelené do niekoľkých sekcií, čím zaručujú podporu každej časti tela. Sedemzónový matrac s rozmermi 180 x 200 umožňuje rovnomerné rozloženie hmotnosti tela, a tým zabraňuje vzniku tlakových bodov.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom