Stredne tuhý matrac H3

Stredne tvrdé matrace H3 patria medzi najobľúbenejšie, pretože vyhovujú väčšine používateľov. Sú vhodné pre ľudí s hmotnosťou od 60 do 100 kg, ktorí majú radi tvrdší povrch. Náš sortiment zahŕňa vysokokvalitné stredne tvrdé matrace H3 v penovom a taštičkovom vyhotovení, ukončené rôznymi typmi poťahov - každý má možnosť vybrať si matrac, ktorý najlepšie vyhovuje jeho individuálnym potrebám.

Filtr dle ceny:

60,00 €

809,00 €

Celkový počet výrobkov: 57

Celkový počet výrobkov: 57

Ako je skonštruovaný stredne tvrdý matrac H3?

Na dosiahnutie strednej tuhosti H3 sa používajú predovšetkým vhodné peny na dosiahnutie optimálneho pohodlia. Tieto peny sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú pevnosť, odolnosť a tiež hygienu. Okrem iného ponúkame stredne tvrdé matrace H3 z termoelastických pien, ktoré sa dokonale prispôsobia telu pod vplyvom teploty a tlaku, ako aj vysoko elastické peny. V prípade taštičkových matracov používame taštičkové pružiny, ktoré sú usporiadané v zónach tvrdosti zodpovedajúcich anatomickej stavbe ľudského tela.


Stredne tvrdý matrac H3 - hlavné výhody

Matrace strednej tuhosti sú atraktívnou voľbou pre mnohých ľudí, ktorí chcú dosiahnuť rovnováhu medzi pohodlím a primeranou oporou chrbtice a zdravým spánkom.

  • poskytuje primeranú oporu chrbtice pre osoby s hmotnosťou približne 60 až 100 kg,
  • sú dobrou voľbou pre páry - keď priemerná hmotnosť žien je necelých 70 kg a mužov okolo 80 kg,
  • sa väčšinou odporúčajú pre malé deti vo veku od 2 rokov.

Stredne tvrdý matrac H3 sa neodporúča ľuďom, ktorí uprednostňujú veľmi mäkké matrace a ktorí radi spia na boku a potrebujú viac opory pre ramená a boky než pre chrbát.


Ktorý stredne tvrdý matrac H3 si mám vybrať?

Stredne tvrdé matrace H3 sú k dispozícii v niekoľkých variantoch, takže ich možno prispôsobiť individuálnym potrebám používateľa. Aké parametre sa oplatí zohľadniť pri výbere tohto typu matraca? V prvom rade sa oplatí venovať pozornosť:

  • typ môže ísť o penové jadro alebo jadro z taštičkových pružín.matrace si častejšie vyberajú alergici a ľahší ľudia.Taštičkové jadro predlžuje životnosť matraca; odporúča sa pre ťažších ľudí,
  • poťah matraca - výber poťahu vám umožní ešte pohodlnejší spánok, preto ponúkame matrace s rôznymi druhmi poťahov, napríklad s poťahom z aloe vera, ktorý má antibakteriálny účinok,
  • veľkosť matraca - ponúkame široký sortiment matracov v štandardných rozmeroch pre jednolôžka aj manželské postele.
     

Pohodlný spánok je kľúčom k pohode a zdraviu. Naše stredne tvrdé matrace H3 sú navrhnuté tak, aby spĺňali potreby väčšiny používateľov, najmä tých, ktorí uprednostňujú mierne tvrdší povrch. Naše matrace sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a poskytujú optimálne pohodlie, pričom sa dokonale prispôsobujú telu pod vplyvom teploty a tlaku. V prípade taštičkových matracov sa taštičkové pružiny prispôsobujú anatomickej stavbe ľudského tela a poskytujú ideálnu oporu. Vďaka našej rozmanitej ponuke si každý nájde matrac ideálne prispôsobený svojim individuálnym potrebám, ktorý mu zaručí pokojný a regeneračný spánok.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom