Matrace pre alergikov

Sú najdôležitejšie parametre, ktoré by mali rozlišovať matrac pre alergika? Nezáleží len na pohodlí - aj keď to je veľmi dôležité - ale aj na správnom materiáli, aby sa vo vnútri matraca a na jeho povrchu nerozvíjali plesne a baktérie. Dôležitá je aj správna cirkulácia vzduchu, aby mohla vlhkosť unikať. Na čo sa zamerať pri nákupe a ktorý matrac pre alergikov je pre vás najlepší? Zistite, ktoré z našich matracov sú ideálne pre alergikov.

Filtr dle ceny:

188,00 €

603,00 €

Celkový počet výrobkov: 4

Celkový počet výrobkov: 4

Matrace pre alergikov - stávka na zdravie

Nie každý si uvedomuje, že matrac môže mať veľký vplyv na zhoršenie príznakov alergie. Zvykli sme si, že psia a mačacia srsť alebo peľ niektorých rastlín môžu spôsobiť škriabanie v hrdle, kýchanie, kašeľ, upchatie nosa a podráždenie spojiviek. Alergény sa však môžu nachádzať aj v... spálni. Ak zaznamenáte závažnejšie príznaky alergie, matrac proti alergii môže byť spôsobom, ako zmierniť nepríjemné príznaky a dobre sa vyspať.

Antialergické matrace - čím sa líšia?

Ktorý matrac proti roztočom pre alergikov by bol najlepšou voľbou? Matrac pre alergika by nemal byť vyrobený z prírodných materiálov, pretože sa oveľa ťažšie udržiavajú v čistote a môžu byť aj skvelou živnou pôdou pre roztoče. Moderné antialergické matrace sú vyrobené zo špeciálnych materiálov, ktoré účinne odvádzajú vlhkosť a zabraňujú rastu škodlivých mikroorganizmov vo vnútri matraca aj na jeho povrchu. Odporúčame latexové matrace a matrace vyrobené výhradne z peny - takéto matrace zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu a obmedzujú hromadenie vlhkosti v matraci.

Matrac pre alergikov: nezabudnite na pohodlie

Nech sa rozhodnete pre akýkoľvek materiál, nemusíte sa vzdať pohodlia pri spánku. Aký je najpohodlnejší matrac pre alergika? Ponúkame matrace pre alergikov navrhnuté tak, aby poskytovali primeranú oporu chrbtice. Okrem toho v našom internetovom obchode nájdete aj špeciálne detské matrace pre malých alergikov a modely pre jednolôžkové a dvojlôžkové postele. Ak si nie ste istí, aký matrac vybrať pre alergika na roztoče, neváhajte nás kontaktovať. Naši poradcovia vám povedia, aké antialergické matrace sú v ponuke, a vysvetlia vám, aké matrace pre alergikov by mali mať.

Príslušenstvo a matrace pre alergikov - čím by som mal vybaviť svoju spálňu?

Matrac vhodný pre alergikov je predovšetkým základným vybavením spálne alergika. Takýto matrac pre alergikov - rovnako ako iné matrace - by nemal byť umiestnený na podlahe, pretože by sa zhoršilo vetranie. Okrem toho by mali byť matrace vhodné pre alergikov potiahnuté špeciálnymi poťahmi alebo toppermi z antialergických materiálov. Tým sa matrac ešte viac ochráni pred prachom, mikroorganizmami a alergénmi. Nezabudnite tiež, že matrac pre alergikov sa musí pravidelne vetrať a čistiť.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom