Penové matrace

Penové matrace sú veľmi obľúbené, a to nie je prekvapujúce - sú ľahké a prispôsobia sa tvaru tela. Sú vyrobené z moderných pien, ktoré poskytujú pohodlie počas spánku. V tejto kategórii nájdete kvalitné penové matrace, ktoré sú jednoduché a vyrobené výlučne z peny, aj moderné modely pozostávajúce z viacerých vrstiev pien so správnymi vlastnosťami.

Filtr dle ceny:

67,00 €

1585,00 €

Celkový počet výrobkov: 32

Celkový počet výrobkov: 32

Penové matrace poskytujú veľmi dobrú oporu chrbtici, a tým aj pohodlie počas spánku. Medzi výhody tohto typu matracov určite patrí pružnosť. Polyuretánová pena mäkne v reakcii na telesné teplo a prispôsobuje sa postave a hmotnosti používateľa. V našej ponuke nájdete veľký výber penových matracov v rôznych rozmeroch.

Pohodlný penový matrac - pre koho?

Bez preháňania možno povedať, že penový matrac bude dobrou voľbou pre každého. Je univerzálny a ľahko dostupný, takže bez ohľadu na preferencie si každý určite nájde ten správny model.

Penové matrace sa líšia nielen materiálom, ale aj hustotou a pružnosťou. Najobľúbenejšie sú polyuretánové modely vyrobené z elastickej peny. Ich veľkou výhodou je atraktívna cena a veľká pružnosť. V našom sortimente nájdete aj moderné vysoko elastické matrace s prídavnou vrstvou latexovej peny, matrace plnené termoplastickou Visco penou s tvarovou pamäťou alebo modely s prídavkom kokosového vlákna a profilovanej HR peny. 

Penový matrac bude dobrou voľbou pre ľudí, ktorí sa chcú dobre vyspať po rokoch spania na rozkladacej pohovke. Kto by mal zvážiť kúpu dobrého penového matraca?

  1. Alergológovia - penové matrace, najmä tie s latexovou penou, sú odolné voči roztočom a alergénom. Pozrite si aj kategóriu latexových matracov tu: https://www.dobresny.sk/matrac/latexove-matrace/stranka-1-24.html.
  2. Páry - matrace z termoelastickej peny poskytujú odľahčenie tlaku, takže hmotnosť tela je rovnomerne rozložená na posteľ, čo zaručuje pokojnejší a pohodlnejší spánok.
  3. Tí, ktorí hľadajú výrobky prispôsobené ich očakávaniam a potrebám - penové matrace, najmä tie z pamäťovej peny, poskytujú schopnosť poskytnúť primeranú oporu chrbtici, pretože sa prispôsobujú tvaru tela.
  4. Tí, ktorí si cenia pohodlie - kvalitné matrace z pamäťovej peny pohlcujú zvuk a pohyb, a tým zvyšujú komfort spánku. Ak máte špeciálne požiadavky alebo máte radi prémiové výrobky, nájdete tu aj kategóriu exkluzívnych matracov.

Vyberte si pohodlný penový matrac z našej ponuky. Ak máte otázky, kontaktujte nás, poskytujeme odborné poradenstvo.

Sú lacné penové matrace pohodlné?

Výber matraca nemôže byť vecou náhody, musíte ho prispôsobiť svojim preferenciám. Bohužiaľ, lacné penové matrace určite neposkytnú taký komfort spánku ako prémiové modely, napríklad tie, ktoré sú vyrobené z niekoľkých vrstiev inovatívnych pien. Prečo by ste sa nemali riadiť len cenou? Pretože v lacnejších matracoch sa môžu používať horšie typy pien, čo nepochybne ovplyvní ich životnosť, a tým aj pohodlie. Navyše v takejto situácii existuje väčšie riziko, že sa matrac môže veľmi rýchlo zdeformovať. Sú teda lacné penové matrace zlé? Nie nevyhnutne, hoci cena by nikdy nemala byť rozhodujúcim faktorom pri kúpe. Najlepšie je vybrať si modely v takzvanom strednom cenovom pásme. Dobrou voľbou bude prečítať si recenzie o penových matracoch, ktoré si vyberiete. Vďaka tomu bude vaše rozhodnutie o kúpe určite informovanejšie. Záleží vám na odolnom výrobku, ale nechcete preplácať? Pozrite si našu ponuku!

Ako si vybrať dobrý penový matrac?

Pohodlný penový matrac môže zmeniť váš život - nepreháňame! Pohodlie a kvalita spánku sú veľmi dôležité záležitosti, ktoré rozhodujú o našom zdraví a často aj o našej pohode. Keď sme nevyspatí, sme podráždení, máme väčšie výkyvy nálad, strácame energiu, máme problémy so sústredením a horšie zvládame stres. Dobrý matrac je nevyhnutný! Čo by ste mali zvážiť pri kúpe matraca? Venujte pozornosť takým veciam, ako napr.

  • Tvrdosť matraca - výber tvrdosti matraca by mal závisieť od vašich preferencií a prípadných zdravotných ťažkostí. Ak potrebujete zdravotný matrac, pozrite si kategóriu;
  • typ peny - môžete si vybrať z pamäťovej peny, latexu, polyuretánu;
  • hustota peny - čím vyššia je hustota peny, tým lepšie. V tomto prípade sa môžete spoľahnúť na dobrú oporu chrbtice a lepšiu životnosť matraca;
  • Ďalšie funkcie, ako sú ventilačné systémy, chladiace vrstvy, antialergické povlaky.


Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom