Detská postieľka

Detské postieľky

Chystáte sa stať rodičom? Na Dobresny.sk nájdete široký výber postieľok, ktoré budú vhodné od prvých dní života vášho dieťatka. Tento nábytok vyniká kvalitou, estetikou a funkčnosťou a zároveň poskytuje vášmu dieťaťu vysokú úroveň pohodlia a bezpečnosti. Pozývame vás na prehliadku našej ponuky a na nákupy!

Filtr dle ceny:

217,00 €

219,00 €

Celkový počet výrobkov: 1

Celkový počet výrobkov: 1

Výhody detských postieľok v ponuke Dobresny.sk

Ak hľadáte detskú postieľku, na Dobresny.sk na vás čaká ten najlepší nábytok svojho druhu. Ich silnými stránkami sú predovšetkým:

  • Kvalita - vyrobené z kvalitného borovicového dreva, ktoré je odolné voči poškodeniu. Naše detské postieľky sú do posledného detailu prepracovaný nábytok, na ktorý máte 2-ročnú záruku;
  • bezpečnosť - vďaka prírodným materiálom postieľka neškodí zdraviu vášho dieťaťa a nespôsobuje alergické reakcie. Drevo natierame špeciálnym lakom na vodnej báze, ktorý je bezpečný a bez zápachu. Všetok nábytok zároveň spĺňa prísne bezpečnostné normy;
  • funkčnosť - zameriavame sa na to, aby sme vám uľahčili starostlivosť o vaše dieťatko a znížili budúce výdavky. Naše postieľky majú praktické výsuvné koše, ktoré môžu nahradiť kolísku, a dokonca sa dajú premeniť na nábytok ideálny pre dvojročné alebo trojročné deti;
  • Estetika - naše detské postieľky vyzerajú krásne.

Funkčné detské postieľky

V Dobresny.sk vieme, aké dôležité je, aby detská postieľka bola praktickým kusom nábytku. Z tohto dôvodu má väčšina našich modelov aj priestrannú zásuvku - tá sa nachádza úplne dole a využíva voľný priestor, ktorý zvyčajne vzniká medzi spodnou časťou postele a podlahou. Je to ideálne miesto na uloženie všetkých drobností, ktoré potrebujete mať pri starostlivosti o dieťa po ruke - náhradných plienok, obrúskov, výrobkov na starostlivosť alebo hračiek.

Vieme tiež, koľko musíte vynaložiť na kompletnú výbavu pre vaše dieťa, a preto vyberáme detské postieľky, ktoré sa dajú používať aj v neskoršom veku vášho dieťaťa. Je to možné vďaka ich nastaviteľnej výške - jednoducho umiestnite spodnú časť postele na nižšiu úroveň, aby sa prispôsobila vášmu rastúcemu dieťaťu. Takto zaistíte bezpečnosť, keď vaše dieťatko začne liezť a chodiť. V tomto neskoršom štádiu môžete tiež odstrániť bočnicu postele a nahradiť ju zábranou, aby vaše dieťa mohlo samostatne liezť do postieľky a vyliezať z nej.

Nezabudnite tiež, že vybrané detské postieľky z našej ponuky majú funkciu kolísky. Na hojdanie už nemusíte kupovať samostatný kus nábytku. To je dôležité najmä v malých izbách, kde nie je miesto na ďalší nábytok. Model (Domek) ANIA z nášho sortimentu má navyše špecifickú konštrukciu, vďaka ktorej môžete nad hlavu dieťaťa ľahko zavesiť hrkálky alebo iné predmety, ktoré upútajú jeho pozornosť.

Ako si vybrať detskú postieľku?

Na začiatok sa oplatí zvážiť, na ktorých funkciách detskej postieľky vám najviac záleží. Ak chcete obmedziť výdavky a používať ju dlhé roky, vyberte si model, ktorý sa dá upravovať. Premyslite si, či potrebujete spodnú zásuvku a model 2 v 1 - postieľku a kolísku. Po druhé, premýšľajte o farebnom prevedení. Dobresny.sk má detské postieľky k dispozícii v dvoch farbách: bielej a prírodného dreva. Prvú možnosť odporúčame najmä do izieb zariadených v škandinávskom štýle. Obe sú však natoľko univerzálne, že budú fungovať v mnohých rôznych usporiadaniach.

Nákup detskej postieľky na Dobresny.sk

V Dobresny.sk sa môžete spoľahnúť na priateľský prístup k zákazníkom. Za doručenie objednanej detskej postieľky neúčtujeme žiadne poplatky bez ohľadu na jej cenu. Dodanie je realizované do 2-20 dní odo dňa objednávky v závislosti od aktuálnej dostupnosti produktu. V balení nájdete návod a všetky nástroje potrebné na zostavenie postieľky. Stáli zákazníci a príjemcovia nášho newslettera môžu očakávať špeciálne zľavy. Ak vám záleží na akciách, odporúčame vám tiež kliknúť na "Sledovanie cien" pod detskou postieľkou, o ktorú máte záujem. Takto dostanete e-mailové upozornenie, akonáhle sa cena zníži.

Detské postieľky (s matracmi)

Niektoré detské postieľky v ponuke Dobresny.sk sa predávajú aj s matracom. To znamená, že sa nemusíte trápiť s výberom správnej výplne postele. Ide o kvalitné výrobky certifikované podľa normy OEKO TEX. Ak ste si však vybrali postieľku bez matraca, nezabudnite, že si ho u nás môžete zakúpiť. Ponúkame matrace z rôznych materiálov, ktoré zabezpečia pohodlie vášho dieťatka a postarajú sa o správne formovanie jeho jemného kostrového systému.

Nezabudnite, že ponúkame aj postieľky pre väčšie deti vrátane úžasných postieľok s potlačou alebo v tvare auta či domu. K dispozícii máme aj poschodové postele.


Kúpte si detskú postieľku na Dobresny.sk a vytvorte pre svoje dieťatko príjemné a bezpečné miesto na spanie!Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom