Matrac 90x160

Matrace 90 × 160 sú navrhnuté s ohľadom na deti v ranom školskom veku. Ponúkame pružinové aj penové modely. Dostupné výrobky sa vyznačujú pružnosťou a elasticitou, pričom vykazujú aj odolnosť voči deformácii. Kvalitný matrac 90 × 160 zaručuje zdravý a pokojný spánok. Nielenže sa prispôsobí prirodzeným krivkám chrbtice, ale poskytuje aj správnu oporu pre rôzne časti tela. Týmto spôsobom minimalizuje riziko degeneratívnych zmien chrbtice.

Filtr dle ceny:

89,00 €

130,00 €

Celkový počet výrobkov: 3

Celkový počet výrobkov: 3

Prečo je výber správneho matraca taký dôležitý?

Matrac 90 × 160 pomáha dieťaťu zaujať správnu polohu na spanie, takže môžete zabudnúť na bolesti chrbta, krku alebo šije. Aby sa tak stalo, je dôležité vybrať výrobok so správnou tvrdosťou. Matrac 90 × 160 nesmie byť príliš mäkký, pretože spôsobuje pocit prepadnutia. Na druhej strane si nevyberajte model, ktorý je príliš tvrdý, pretože spôsobuje nadmerné svalové napätie a nesúlad s prirodzenými krivkami chrbtice. 

Cenovo dostupné matrace 90 × 160

Matrace 90 × 160 majú potrebné certifikáty, čo znamená, že spĺňajú prísne požiadavky. Dostupné modely sa líšia úrovňou tvrdosti, takže ich môžete prispôsobiť potrebám svojich detí. Pozrite sa na obojstranný matrac 90 × 160, ktorý má zvýšenú životnosť. Pre deti vo veku 2 - 3 rokov bude najlepšie vyhovovať model so stredne tvrdou vrstvou. Môže byť vyrobený z vysokoelastickej peny. Matrac by mal mať hrúbku aspoň 8 cm, tak zabezpečí stabilitu a primeranú oporu. 

Matrace Bonell - čo sa oplatí vedieť? 

90 × 160 Matrace Bonnell niekedy pripomínajú nábytok do obývačky, ako sú pohovky a gauče. Treba však poznamenať, že použité pružiny sa vyznačujú lepšou pružnosťou. Navrhované modely sú veľmi pohodlné, najmä pre ťažších používateľov. Čím väčší je tlak, tým väčší odpor ponúkajú. Matrac 90 × 160 bonell sa vyznačuje vysokou odolnosťou, takže nám bude slúžiť dlhé roky. Niektoré modely sú rozdelené do niekoľkých zón tvrdosti, takže sa dokonale prispôsobia telu používateľa. Poskytujú príjemný pocit zavinutia a zároveň zabraňujú pocitu zaborenia sa do zeme. 

Matrac 90 × 160 - na čo si dať pozor?

Penový matrac s rozmermi 90 × 160 má otvorenú bunkovú štruktúru, ktorá pozostáva z milióna bubliniek. Vďaka tomu poskytuje telu primeranú oporu a zároveň obmedzuje šírenie húb, plesní a roztočov. Je ideálnou voľbou do spálne malého alergika. Nevystavuje ho totiž úpornému kašľu a nádche, vyrážkam ani slzeniu očí. Ak ste si vybrali matrac s rozmermi 90 × 160, kúpte si naň poťah. Nielenže chráni pred znečistením a rozliatím, ale zabraňuje aj šíreniu plesní, húb a roztočov. Do našej ponuky sme zaradili matrace s kokosovou vložkou, ktorá im dodáva správnu tvrdosť. Umožňujú tak zaujať správnu polohu pri odpočinku. Kokosové matrace zaručujú aj dobrú cirkuláciu vzduchu, čím zabezpečujú pocit sviežosti. Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom