Vrchné matrace 120x200 cm

Vrchné matrace sú inovatívnym riešením, ktoré sa osvedčí v každej spálni a zlepší úroveň a pohodlie spánku na vašej súčasnej posteli. Predstavujú cenovo výhodný spôsob renovácie starého matraca, ktorý je už zdeformovaný, alebo matraca, ktorý od začiatku zle sedí. Možno ich úspešne použiť aj na pohovkách, kde typický kĺb nezaručuje dostatočné pohodlie.

Filtr dle ceny:

57,00 €

138,00 €

Celkový počet výrobkov: 24

Celkový počet výrobkov: 24

Nastavenie tvrdosti matraca podľa vlastných preferencií

S vrchným matracom 120 x 200 cm máme možnosť rýchlo a lacno zmeniť tvrdosť základného matraca. To je ideálne pre tých, ktorí si chcú prispôsobiť posteľ svojim individuálnym preferenciám a potrebám. Vrchné matrace 120 x 200 cm vyrobené z peny budú mäkké, zatiaľ čo matrace s kokosovým vláknom budú tvrdé.

Vrchné matrace 120 x 200 ako ochrana spodného matraca

Vrchné matrace s rozmermi 120 x 200 cm nielenže zvyšujú komfort spánku, ale aj účinne chránia nábytok pred poškodením a znečistením. Inovatívna konštrukcia zabezpečuje účinnú cirkuláciu vzduchu, ktorá prispieva k zachovaniu dostatočného vetrania aj pri použití ďalšej vrstvy matraca. Získate nielen pohodlie, ale aj dlhšiu životnosť základného matraca.

Z tohto dôvodu sa oplatí zvážiť investíciu do topperového matraca 120 x 200, najmä ak máte problém s príliš tvrdým alebo príliš mäkkým základným matracom.

Latexové matrace 120 x 200 sú ideálne pre horúce noci a prípady, keď je používateľ náchylný na prehriatie a potenie. Matrace veľmi dobre odvádzajú vlhkosť bez toho, aby to viedlo k nepohodliu počas spánku. Práve vďaka týmto vlastnostiam sú matrace s povrchom 120 x 200 praktické, pohodlné a zabezpečujú neprerušovaný, regeneračný spánok.

Aké sú najobľúbenejšie typy vrchných matracov 120 x 200 cm?

Vrchné matrace 120 x 200 sa zvyčajne skladajú z jednej vrstvy, a preto sú pomerne tenké. Najobľúbenejšie modely sú vyrobené z vysoko elastickej, termoelastickej alebo latexovej peny. Vysoko elastická pena, ako aj latex prispievajú k pružnosti a hygienickým vlastnostiam vrchných matracov. Dodávajú im aj antialergické vlastnosti, pretože zabraňujú rastu škodlivých roztočov, baktérií a plesní. Na druhej strane termoelastická pena reaguje na teplo nášho tela, a tak sa dokonale prispôsobuje jeho prirodzeným krivkám, čím poskytuje optimálnu oporu a výnimočné pohodlie.

Moderné riešenia pre pohodlný spánok

Vrchné matrace 120 x 200 sú účinným riešením, ktoré zvyšuje úroveň pohodlia pri spaní na staršom alebo menej pohodlnom matraci. Okrem toho dobre fungujú ako vrchná vrstva na pohovke alebo gauči. V závislosti od typu výplne sa topperové matrace vyznačujú rôznymi vlastnosťami. Môžu zvýšiť alebo znížiť tvrdosť daného povrchu, čo sa prejaví v zlepšení kvality a pohodlia spánku bez toho, aby bolo potrebné investovať do nového matraca alebo novej pohovky.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom