Vrchné matrace 180x200 cm

Špičkové matrace sú základným kusom nábytku, ale nie sú samostatným výrobkom. Sú špeciálnym typom matraca, ktorý sa umiestňuje na váš existujúci matrac, keď už neplní svoju funkciu alebo keď sa zmenia vaše očakávania týkajúce sa pohodlia. Môžu sa používať v spálni aj na pohovke, gauči alebo rozkladacej pohovke. Ak je váš starý matrac príliš mäkký alebo príliš tvrdý a po prebudení pociťujete bolesť chrbta, môžete to rýchlo napraviť výberom topperového matraca so správnou úrovňou tvrdosti pre vás.

Filtr dle ceny:

80,00 €

191,00 €

Celkový počet výrobkov: 22

Celkový počet výrobkov: 22

Z akých materiálov sú vyrobené vrchné matrace 180 x 200?

Vrchné matrace sa skladajú z jednej alebo viacerých vrstiev špeciálnych materiálov. Typický vrchný matrac má hrúbku 3 až 5 cm, ale existujú aj tenšie a hrubšie modely vyrobené napr:

  • latexové - sú mäkké, priedušné a ľahko sa skladujú;
  • kokosové rohože - sú odolné a vhodné pre tých, ktorí radšej spia na tvrdom povrchu;
  • termoelastická pena VISCO - pod vplyvom tepla a hmotnosti sa prispôsobuje telu používateľa.

Vrchný matrac 180 x 200 - kedy sa oplatí kúpiť?

Keď sa váš súčasný matrac stane nepohodlným, na pomoc vám príde matracový topper s rozmermi 180 x 200 cm. Topper, ktorý je tenkou vrchnou vrstvou matraca, prispôsobí povrch matraca vašim individuálnym potrebám. Topper matraca má aj ochrannú funkciu, čím ešte viac zvyšuje komfort vášho spánku. Ponúkame rôzne typy topperových matracov, ktoré sú vyrobené z vysoko elastickej peny, latexovej peny, termoelastickej peny a kokosového vlákna. Ponúkame rôzne stupne tvrdosti, od mäkkých až po extra tvrdé, a toppery sa dajú zrolovať na jednoduché uskladnenie.

Vrchné matrace 180 x 200 cm - optimálne riešenie pre väčšie spálne

Vrchné matrace s rozmermi 180 x 200 cm patria k najväčším produktom v našej ponuke a sú ideálne do väčších spální. Výberom topperového matraca 180 x 200 cm investujete do zdravého a pokojného spánku. Vďaka rôznym materiálom a stupňom tvrdosti, ktoré sú v našej ponuke k dispozícii, si určite nájdete model, ktorý dokonale vyhovuje vašim preferenciám. Či už dávate prednosť vysoko pružnej pene, latexu, termoelastickým matracom alebo matracom s kokosovým vláknom, naše výrobky zaručene ochránia váš existujúci matrac. Povrchové matrace v tomto rozmere sú ideálne do väčších spální a poskytujú párom priestor potrebný na pohodlný spánok.

Vrchné matrace 180 x 200 - najväčšie výhody

Matrace s plochou 180 x 200 cm sú ideálnym riešením pre tých, ktorí si chcú zvýšiť komfort spánku. Vďaka svojim rozmerom sú ideálne pre niektoré z najväčších párových postelí dostupných na trhu. Keď aktuálne používané matrace už nespĺňajú očakávania z hľadiska tvrdosti alebo pohodlia, použitie vrchného matraca sa stáva rýchlym, účinným a ekonomickým riešením na zlepšenie komfortu spánku. Vďaka rôznorodosti dostupných materiálov, ako je latex, kokosový matrac alebo termoelastická pena VISCO, si každý nájde ideálny model pre seba.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom