Vrchné matrace

Vrchný matrac je dnes príjemná nadstavba matraca. Vďaka rozšíreniu komfortu a zaistenie ešte lepšieho spánku bude vaša matraca ešte príjemnejšie. Dokážu sa prispôsobiť všetkým rozmerom i výške matrace a taktiež sú vytvorené tak, aby splnili očakávania každého užívateľa. Najobľúbenejšie prístelok z pamäťovej peny sa dnes dá použiť priamo na mieru. Závisí na požiadavke, ktorý očakávate. Sú vysoké, nízke, profilované a alebo krásne rovné. Tieto vlastnosti môžu mať dokonca vplyv na vaše zdravie a môže pozitívne prispieť k lepšej stabilite a zníženie bolesti vašej chrbtice alebo krku. Taká Pristielkové matrac je doplnok, ktorý môžete využiť nielen na vašej posteli, možno ho použiť napríklad pre návšetěvy, ktoré chcú u vás prespať alebo vziať do stanu, kempu, položiť na sedaciu súpravu a jednoducho z nej urobiť miesto na spánok. Prístelka z pamäťovej peny je ľahko prenosná, dá sa zrolovať do malého valca a preniesť takmer kamkoľvek. Prístelky na matrace sú výborným doplnkom aj pre staršie matrace, kedy pomocou prístelky obnovíte opäť svoj príjemný spánok.

Filtr dle ceny:

38,00 €

200,00 €

Celkový počet výrobkov: 34

Celkový počet výrobkov: 34

Vrchný matrac dopĺňa hlavný matrac a poskytuje dodatočné pohodlie a vyššiu kvalitu spánku. Vďaka schopnosti dokonale sa prispôsobiť rôznym rozmerom a výškam matraca si ho každý používateľ môže prispôsobiť svojim individuálnym predstavám. Jednoduché a pohodlné používanie topperových matracov je odpoveďou pre tých, ktorí chcú zlepšiť kvalitu spánku na svojom súčasnom matraci. Topperové matrace umiestnené na ňom alebo na pohovke či rozkladacej pohovke nielen zvyšujú pohodlie, ale aj znižujú bolesti chrbta a svalové napätie. Okrem toho umožňujú prispôsobiť tvrdosť vášho matraca bez toho, aby ste museli investovať do nového. Ide o ideálne riešenie pre tých, ktorí chcú maximálny komfort spánku bez toho, aby museli vymeniť celý matrac.

Aké sú najobľúbenejšie typy vrchných matracov?

Vrchné matrace zvyčajne používajú jednu alebo dve tenké vrstvy materiálu pokryté špeciálnym poťahom. Ich hrúbka sa môže pohybovať od 2 cm do 8 cm. Náš sortiment zahŕňa okrem iného:

  • Vrchné matrace z termoelastickej peny VISCO - sú vynikajúcou voľbou pre ľudí trpiacich problémami s chrbticou, pretože pomáhajú účinne znižovať bolesti chrbta a svalov. Termoelastická pena reaguje na tlak aj teplo a dokonale sa prispôsobí nášmu telu. Tento typ topperových matracov sa často používa ako doplnok k tvrdým matracom,
  • Matrace z kokosového vlákna sú určené pre ľudí, ktorí chcú zvýšiť tvrdosť svojho súčasného matraca. Kokosový matrac nielenže spevňuje štruktúru matraca, ale pomáha aj účinne odvádzať vlhkosť,
  • Latexové matrace - vďaka dokonalému prispôsobeniu sa anatómii tela latex nielen zvyšuje pohodlie spánku, ale aj účinne zabraňuje vzniku roztočov a plesní, vďaka čomu sa tento typ matracov odporúča najmä alergikom.

Na čo sa zamerať pri výbere vrchného matraca?

Naša ponuka zahŕňa široký výber topperových matracov, ktoré sú prispôsobené individuálnym preferenciám z hľadiska štruktúry a vlastností. Pri hľadaní ideálneho topperového matraca sa oplatí zvážiť:

  • tvrdosť - mäkké matrace s topperom sú určené pre ľudí, ktorým vadí vysoká tvrdosť ich súčasného matraca, zatiaľ čo tvrdé matrace s topperom zlepšia kvalitu spánku tým, ktorí spia na príliš mäkkom matraci,
  • typ kryt
  • Výška vrchného matraca - čím vyšší, tým väčšie pohodlie,
  • Spôsob skladovania - penové vrchné matrace sa dajú zrolovať, takže zaberajú málo miesta, zatiaľ čo kokosové matrace nie je potrebné zložiť, aby sa zabránilo prasknutiu matraca,
  • Rozmery - náš sortiment zahŕňa matrace Topper v najobľúbenejších štandardných rozmeroch.

Kedy sa oplatí vybrať si matrac s topperom?

Tento typ matraca je vynikajúcim produktom pre tých, ktorí hľadajú cenovo dostupné riešenie, ktoré výrazne zlepší kvalitu ich spánku. Toto riešenie je výhodné najmä v situáciách, keď z rôznych dôvodov nemôžeme vymeniť existujúci matrac, napríklad pri prenájme zariadeného bytu. Ich univerzálnosť znamená, že účinne zlepšujú komfort spánku bez toho, aby ste za výrobok minuli veľa peňazí. Povrchové matrace budú dobre fungovať nielen na tradičných matracoch, ale aj na pohovkách a rozkladacích pohovkách, čím zabezpečia nielen pohodlie, ale aj ochranu nábytku.

Povrchové matrace z peny, ktoré sa dajú zrolovať, takže nezaberajú veľa miesta, sú tiež skvelým riešením na kempovanie pod stanom. Vrchný matrac z pamäťovej peny sa ľahko prenáša - môžete ho zrolovať a vziať so sebou takmer kamkoľvek.

Nezabudnite však, že keď sa váš súčasný matrac poškodí, prepadne alebo znečistí tak, že sa nedá vyčistiť, potom sa dôrazne odporúča investovať do nového matraca namiesto kúpy topperového matraca. V takejto situácii môže komfort spánku obnoviť iba výmena štandardného matraca.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom