Čím sa vyznačuje kontinentálna posteľ?

Mnoho ľudí si kladie otázku: kontinentálna posteľ - čo to znamená? Uvedený kus nábytku poskytuje maximálny komfort spánku a zároveň zdôrazňuje elegantný charakter interiéru. Výška kontinentálnej postele umožňuje voľné prúdenie vzduchu, čo zabraňuje hromadeniu vlhkosti. Okrem toho uľahčuje čistenie podlahy a podporuje tak boj proti roztočom. Odporúčame, čo pri jej výbere zohľadniť!

Ako vyzerajú skutočné kontinentálne postele?

Pravé kontinentálne postele nemajú drevený rám, na ktorý sa umiestňuje matrac 160x200 alebo 200x200 - namiesto toho sú vybavené skriňou s bonellovými pružinami, takže posteľ sa vyznačuje pevnosťou a robustnosťou. Úplne hore sa nachádza vrchná časť alebo vrchný matrac. Ten je zvyčajne vyrobený z peny alebo latexu - tým sa zabezpečí pohodlie vo všetkých ročných obdobiach.

Kontinentálna posteľ - čo to je?

Čo je to kontinentálna posteľ? Tento robustný kus nábytku má matrac s bonellovými pružinami, ktoré majú tvar presýpacích hodín. To znamená, že v strede sú užšie a na koncoch širšie. Výrobca ich spojil drôtom tak, aby tvorili pevnú sieť. Používateľ sa nezabára do povrchu matraca, čím predchádza bolestiam krku a chrbta. Čo je to kontinentálna posteľ? Tento kus nábytku je zvyčajne vybavený úložným priestorom, kde možno uložiť posteľnú bielizeň, prikrývky, hračky, obuv alebo oblečenie. 

Aká by mala byť výška kontinentálnej postele?

Premýšľate, ako si vybrať pohodlnú kontinentálnu posteľ? Výška nábytku by mala byť aspoň 60-70 cm - to zaručuje vysokú úroveň pohodlia pri spánku a zároveň uľahčuje vstávanie. Výška kontinentálnej postele je dôležitá najmä pre seniorov a ľudí s problémami s chrbticou - uľahčuje vstávanie a sadanie bez toho, aby ste si namáhali chrbticu. Čo je to kontinentálna posteľ? Uvedený kus nábytku sa odlišuje od ostatných modelov. Je vybavená topperom, t. j. vrchným matracom s hrúbkou 5 až 10 cm, ktorý nielenže poskytuje pohodlie, ale aj zabraňuje hromadeniu baktérií a roztočov.

Čo je to kontinentálna posteľ?

Mnohí ľudia si kladú otázku: čo znamená kontinentálna posteľ a čo treba zohľadniť pri jej výbere? Donedávna bolo možné vidieť spomínaný kus nábytku v penziónoch a hoteloch. Dnes sa čoraz častejšie vyberá do súkromných spální. Ak chcete zabezpečiť kvalitu svojho spánku, uprednostnite pohodlie. Počet pružín na 1 m2 ovplyvňuje pohodlie. V prípade potreby si môžete kúpiť mäkký alebo tvrdý poťah, ale skôr ako urobíte konečné rozhodnutie, venujte pozornosť materiálom, z ktorých je posteľ vyrobená. Zabezpečíte si tak, že nákup nábytku bude investíciou na dlhé roky.

Premýšľate, ako zariadiť elegantnú spálňu? Uistite sa, že jej súčasťou je kontinentálna posteľ. Čo to znamená? Tento kus nábytku sa skladá z troch vrstiev - truhly, hlavného matraca a toppera. Toto usporiadanie zaručuje výnimočné pohodlie počas spánku. Pravé kontinentálne postele sú vybavené taštičkovým matracom, ktorý poskytuje telu rovnomernú oporu. Každá pružina je v samostatnom vrecku, takže pracujú nezávisle od seba.

Kontinentálne lôžko - čo to znamená?

Kontinentálne postele sa dodávajú v rôznych farbách a veľkostiach, aby vyhovovali každému interiéru. Ak máte problémy s chrbticou, vyberte si matrac z termoelastickej peny - reaguje na tlak a teplotu, čím sa dokonale prispôsobí telu používateľa. Pozrite sa na sedemzónové modely, ktoré poskytujú správnu oporu. Ak sa váš partner v noci krčí, vyberte si taštičkový matrac. Tento model dokonale pohlcuje vibrácie, čím zabraňuje tomu, aby sa vaši partneri navzájom budili.

Čo je to kontinentálna posteľ? Táto posteľ má zabudovaný matrac, takže poskytuje maximálne pohodlie. Premýšľate, ako si vybrať kontinentálnu posteľ, ktorá bude ladiť s vaším interiérom? Venujte pozornosť typu látky, prítomnosti ozdobných švov a prešívania. Čalúnený podhlavník poskytuje pohodlie pri čítaní a zároveň dobre tlmí zvuky, vďaka čomu je spálňa tichšia a útulnejšia.

Čo je to kontinentálna posteľ a ako si ju vybrať?

Akú kontinentálnu posteľ si mám vybrať, aby neprekryla spálňu? V závislosti od rozlohy miestnosti môžete staviť na kus nábytku s rozmermi:

Čo znamená kontinentálna posteľ? Predstavený nábytok je široký a vysoký, čo vám umožní zaujať pohodlnú polohu na spanie. Je ideálny do priestrannej spálne, pretože v menšej miestnosti môže preťažovať. Čo je kontinentálna posteľ a čím sa vyznačuje? Jedným z pozoruhodných prvkov je vysoké čalúnené čelo, ktoré zdobí interiér. Ako si vybrať kontinentálnu posteľ? Čo je to za kus nábytku? V prvom rade ju prispôsobte rozmerom a zariadeniu svojej spálne. Bohato zdobená drevená posteľ vyzerá skvele v tradičnom interiéri, zatiaľ čo ak chcete zariadiť modernú izbu, vyberte si kus nábytku s jednoduchým tvarom. Dbajte tiež na to, aby boli farby v interiéri jednotné.

Zdieľanie článku:

Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom