Ergonomické vankúše - prečo to stojí za to?

Zníženie bolesti

Profilované vankúše, najmä tie vyrobené z termoplastických materiálov, ako je visco pena, reagujú na telesné teplo a tlak. Vďaka tomu sa prispôsobujú tvaru hlavy a krku a znižujú svalové napätie. To je dôležité najmä pre osoby, ktoré často pociťujú napätie v oblasti krku a ramien.

Zmiernenie spánkového apnoe

Tým, ktorí sa stretávajú so spánkovou apnoe, môže výber správneho vankúša priniesť úľavu. Tvarované vankúše môžu pomôcť udržať správnu polohu hlavy a krku počas spánku, čo môže znížiť riziko spánkového apnoe alebo zmierniť jej príznaky.

Individuálne potreby

Jednou z hlavných výhod profilovaných vankúšov je, že ich je možné individuálne prispôsobiť potrebám každej osoby. K dispozícii je mnoho rôznych modelov, ktoré sa líšia tvarom, výškou a tvrdosťou. Vďaka tomu si každý môže nájsť vankúš, ktorý mu poskytne maximálne pohodlie pri spánku.

Profilovaný vankúš - pre koho?

Je pre vás profilovaný vankúš vhodný? Túto otázku je vhodné si položiť, pretože tento typ vankúša môže byť prospešný mnohým ľuďom s rôznymi potrebami a preferenciami v oblasti spánku.

Profilované vankúše sa odporúčajú najmä ľuďom, ktorí majú problémy s bolesťami krku a chrbta. Vďaka svojej špeciálnej konštrukcii poskytujú optimálnu oporu týmto častiam tela a pomáhajú znižovať svalové napätie a bolesť. Pokiaľ trpíte problémami súvisiacimi s týmito oblasťami, môže byť profilovaný vankúš vhodný práve pre vás.

Profilované vankúše sú nielen produktom pre osoby s bolesťami chrbta, ale aj zdrojom pohodlia a komfortu spánku pre všetkých. Vďaka možnosti prispôsobiť sa svojim preferenciám si každý môže nájsť vankúš, ktorý mu zaistí ten najlepší spánok. Pokiaľ si ceníte pohodlný spánok, bude pre vás profilovaný vankúš skvelou voľbou!

Aký penový vankúš zvoliť?

Pri výbere tvarovaného vankúša je jedným z kľúčových aspektov typ peny, z ktorej je vyrobený. Rôzne typy pien ponúkajú rôzne vlastnosti, ktoré môžu ovplyvniť kvalitu spánku a pohodlia. Tu sú uvedené vlastnosti rôznych typov pien používaných v profilovaných vankúšoch.

Latexový vankúš

Latex je hypoalergénny a odolný voči roztočom a plesniam.
Poskytuje výnimočnú odolnosť a trvanlivosť, čo znamená, že vankúš vydrží mnoho rokov.
Má perforované otvory, ktoré zaisťujú lepšiu cirkuláciu vzduchu a znižujú zadržiavanie tepla.

Vankúš z polyuretánovej peny

Profilované vankúše z polyuretánovej peny poskytujú stabilnú oporu krku a chrbtici.
Vďaka vhodne navrhnutým priehlbinám zaisťujú správnu polohu pri spánku.
Jedná sa o odolný materiál, čo znamená, že vankúš vydrží mnoho rokov bez toho, aby stratil svoje vlastnosti.
Pre niekoho môžu byť vankúše z polyuretánovej peny príliš tvrdé.

Profilované vankúše DobréSNY

Potreby každého z nás sú iné, a preto v našej ponuke nájdete niekoľko typov penových vankúšov - profilované aj neprofilované, ktoré majú pozitívny vplyv na kvalitu vášho spánku.

Existuje mnoho typov profilovaných vankúšov z rôznych materiálov, takže výber je naozaj veľký. Pokiaľ chcete mať istotu, že vami vybraný vankúš splní vaše očakávania, vyberte si profilovaný vankúš COMO. Je vyrobený z termoplastickej peny VISCO a je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá pohodlie pri spánku. Vďaka schopnosti prispôsobiť sa tvaru vášho tela vám tento vankúš poskytne bezkonkurenčné pohodlie a zaistí stabilnú oporu vašej hlavy. COMO Zlepšuje kvalitu vášho spánku a pomáha vám udržať správnu polohu pri spánku, aby ste sa ráno prebudili oddýchnutí a plní energie do nového dňa.

Zdieľanie článku:

Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom