Musí byť dobrý matrac drahý?

Je pravda, že cena nie je vždy ukazovateľom kvality. Nezabudnite však, že nemusíte vždy kupovať „lacnejšie“. V stávke je kvalita nášho spánku. Má značný vplyv na naše zdravie a pohodu, a to nemožno oceniť. Cenu matraca do istej miery ovplyvňuje aj jeho veľkosť. S ohľadom na túto skutočnosť, ak plánujete nákup matraca pre dvojčatá, mali by ste mierne zvýšiť hornú hranicu rozpočtu, aby ste získali širší výber možností. Pri nákupe matraca sa stretnete so širokou škálou rôznych cenových kategórií. Mnoho ľudí predpokladá, že lacnejšie matrace sú nekvalitné. Domnievajú sa, že ak nakúpia za vyššiu cenu, automaticky získajú ten najlepší matrac. To je však častý omyl. Cena do istej miery koreluje s kvalitou, ale aj lacné matrace môžu byť slušné. Majte na pamäti, že lacnejšie neznamená horšie a drahšie neznamená najlepšie.

Mnoho lacných matracov je vyrobených rýchlo a ich kvalita je pochybná. Výrobcovia môžu na spojenie matracov používať nekvalitné lepidlo. V dôsledku toho tieto matrace nevydržia tak dlho a nie sú tak pohodlné ako dobre vyrobené matrace od DobréSNY.

To, že matrac stojí menej, neznamená, že je lacný!

Kvalitný matrac možno zaobstarať za nižšiu cenu, pretože výrobca nemusí zvyšovať ceny a predáva matrac priamo z výroby. Vďaka tomu je schopný ponúknuť spotrebiteľom nižšiu cenu ako tradičný obchod s matracmi, pretože eliminuje sprostredkovateľa. To znamená, že stále môžete získať kvalitný matrac za nižšiu cenu.

Zdieľanie článku:

Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom