Správny výber rámu

Zdravý a efektívny spánok ovplyvňuje predovšetkým kvalitné matrace. Nemenej dôležitý je výber správneho rámu. Správne zvolené rámy prispievajú k dlhej životnosti a dostatočnému odvodu vlhkosti matracov. Vďaka tomu neblokujú „dýchanie“ jej povrchu a majú pozitívny vplyv na ortopedické vlastnosti.
Správna voľba rámu.

Výber správneho rámu sa riadi predovšetkým jeho praktickosťou a typom matraca. Pri posteliach, ktoré majú priestor na lôžkoviny, bude hrať dôležitú úlohu ľahký prístup a kompatibilita so zvoleným typom rámu. Najlepšiu funkčnosť poskytnú zdvíhacie rámy. Na druhú stranu, ak má byť prioritou zdravie aj pohodlie, potom sa oplatí zvoliť polohovateľný rám, ktorý umožní nastaviť najzdravšiu a najpohodlnejšiu polohu na spanie. U pružinových matracov sa najlepšie osvedčujú lamelové rámy a nenastaviteľné rámy s nepružným rozložením lamiel. Pri výbere penových a latexových matracov by sa mali používať pružné lamelové alebo segmentové rámy.

Upozorňujeme, že rám, na ktorom bude matrac umiestnený, by mal byť vyrobený z pružinových lamiel, borovice alebo buku. Pri pružinových matracoch, ale aj pri penových, latexových a iných matracoch by vzdialenosť medzi lamelami nemala byť väčšia ako 50-60 mm. Väčšia vzdialenosť medzi lamelami môže viesť k poškodeniu matraca.

 

Pravidlá pre používanie a údržbu ramu

Zdieľanie článku:

Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom