Čalúnené postele

Čalúnená posteľ do spálne patrí k veľkej obľube, nielen že pôsobí pokojným a príjemným pocitom, taká čalúnená posteľ navodí hrejivú atmosféru. Existuje množstvo vzorov a farieb, ktoré posteli s čalúnením dodajú svoj charakter. Čalúnená posteľ 180x200 cm patrí medzi najobľúbenejšie rozmer postele pre spálňu v týchto čalúnených materiáloch. Čalúnená posteľ s úložným priestorom bude tiež čoskoro zaradená do našej ponuky. Takéto aj podobné čalúnené manželské postele potešia každého človeka, ktorý sa potrebuje poriadne vyspať alebo len pohodlne relaxovať.

Filtr dle ceny:

208,00 €

1215,00 €

Celkový počet výrobkov: 82

Celkový počet výrobkov: 82

Čalúnené postele

Čalúnené postele sú dobrou voľbou pre každého. Dobre sa hodia do detských izieb, izieb tínedžerov, manželských spální, ale aj pre jednotlivcov či seniorov. Ich nadčasový a atraktívny dizajn osloví širokú škálu vkusu. Najčastejšie sa na čalúnenie postelí používa na dotyk veľmi príjemný a elegantný velúr alebo luxusná ekokoža. Medzi výhody čalúnených postelí patrí skutočnosť, že sú k dispozícii v mnohých variantoch - čalúnenie môže byť takmer akejkoľvek farby, jednofarebné alebo vzorované. Čalúnené postele sa tiež vyrábajú vo všetkých možných rozmeroch - od najužších, určených pre jednu osobu, až po veľké manželské postele do priestranných interiérov. Čalúnené postele 140 x 200 cm alebo v iných rozmeroch sa hodia takmer kamkoľvek.

Čalúnená posteľ do pôvodnej spálne

Osobitným typom čalúnenej postele sú kontinentálne modely, ktoré sa spočiatku nachádzali len v dobrých hoteloch. Ich početné výhody však spôsobili, že ich chceme mať vo svojich štyroch stenách navždy. Čalúnená kontinentálna posteľ je model, ktorý možno smelo nazvať exkluzívnym, pretože spĺňa tie najnáročnejšie očakávania. Takéto postele sú zvyčajne veľké, vyššie ako štandardné modely a masívne. Plocha na spanie je na kontinentálnej posteli vyššia ako na iných posteliach, takže sa z nej ľahko vstáva a problémom nie je ani sedenie. Čalúnené postele s dĺžkou 140 cm poskytnú vysokú úroveň pohodlia pre jednu osobu, ale môžu obstáť aj v malej dvojlôžkovej spálni, kde nie je miesto na väčšiu posteľ.

Čalúnené postele - vždy v móde

Nízke postele majú tiež svoje výhody. Pre tento model sa môžeme rozhodnúť, ak hľadáme pre svoje dieťa prvú "dospelácku" posteľ. Čalúnená posteľ je nielen zaujímavá a pekná na pohľad, ale aj mimoriadne príjemná a mäkká na dotyk, ak je čalúnenie vyrobené z velúru, ktorý je v nábytkárskom priemysle obľúbený. To však nie je jediná výhoda tohto stále populárnejšieho materiálu: napriek svojej zdanlivej mäkkosti je velúrové čalúnenie odolné a nestráca svoju farebnú intenzitu počas dlhého obdobia. Čalúnená posteľ je preto dobrou voľbou pre každého člena rodiny.

Posteľ s čalúnením - štýlový minimalizmus

Čalúnená posteľ v spálni môže reprezentovať rôzne štýly interiérového dizajnu. Veľmi dôležitá je jej farba, tvar alebo typ použitého čalúnického materiálu. Posteľ s čalúnením z ekokože si zvyčajne vyberajú milovníci moderných interiérov, zariadených jednoducho, funkčne a minimalisticky. Tento materiál je charakteristický aj pre interiéry zariadené v industriálnom štýle, ktorý si zakladá na masívnom nábytku so surovou formou, ktorému však nechýba šarm a kvalitné spracovanie. Posteľ s čalúnením v niektorej z pastelových farieb, ako je napríklad špinavá ružová, je ideálnou voľbou do spálne zariadenej v štýle glamour.

Dizajnová posteľ s čalúnením

Opierka hlavy je veľmi dôležitou súčasťou postele - má nielen dekoratívnu funkciu, hoci určite ovplyvňuje vzhľad spálne, ale aj praktickú. Môžete si na ňom oprieť chrbát alebo hlavu pri čítaní knihy alebo sledovaní televízie. Posteľ s velúrovým alebo iným mäkkým látkovým čalúnením ocenia najmä tí, ktorí radi trávia čas v spálni aj počas dňa - relaxujú alebo sa zabávajú. V tejto situácii je mäkké, pohodlné čelo postele rovnako dôležité ako pohodlný matrac. Čalúnená posteľ do spálne je kombináciou funkčnosti a zaujímavého dizajnu.

Čalúnená posteľ 160 x 200 cm - pre jednu alebo dve osoby

Keď sme unavení, snívame len o pohodlnom odpočinku. Nechceme, aby nás niečo rušilo, bránilo nám v zaspávaní alebo nám spôsobovalo nepríjemné pocity. Naša spálňa by nám mala poskytnúť práve takéto podmienky, a to je možné len s dobre zvolenou posteľou. Čalúnené postele 160 x 200 cm sú jedným z tých modelov, ktoré poskytujú veľké pohodlie pre jednu osobu aj pár. Pri kúpe postele venujme pozornosť nielen jej šírke, ale aj dĺžke. Čalúnená posteľ 160 x 200 cm poskytne pohodlie každej osobe štandardnej výšky.

Čalúnená posteľ - krásna a praktická

Na prvý pohľad sa môžeme zamilovať nielen do človeka, ale aj do kusu nábytku. Moderná čalúnená posteľ môže byť krásna, ale nezabudnite ju kupovať očami. Keď sa už predbežne rozhodnete pre konkrétny model, skontrolujte jeho funkčnosť. Čalúnené postele s rozmermi 140 x 200 cm sa lepšie uplatnia v jednolôžkovej izbe - sú ideálne do detských a tínedžerských izieb. Do spálne manželského páru si vyberte skôr väčší model, ak to veľkosť spálne umožňuje. Záleží aj na kvalite matraca - čalúnená posteľ je už vybavená matracom, ktorý je zárukou dobrého prispôsobenia a pohodlného spánku.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom