Dvojlôžkové postele

Dvojlôžkové posteľ 

Spálňa je výnimočným miestom v každej domácnosti. Je to miesto, kde si môžete oddýchnuť po náročnom dni, stráviť ráno alebo večer s milovanou osobou a pripraviť sa na výzvy, ktoré vás čakajú. Aby bola miestnosť vhodná na relaxáciu, musí byť zariadená pohodlnou dvojlôžkové posteľou. Mala by byť tiež stabilná, pevná a zároveň estetická. Presne také nájdete v našej ponuke. 

Filtr dle ceny:

208,00 €

1215,00 €

Celkový počet výrobkov: 117

Celkový počet výrobkov: 117

Dvojlôžkové posteľ v rôznych veľkostiach - naša ponuka 

Dvojlôžkové posteľ je u nás k dispozícii v mnohých rôznych veľkostiach. Ponúkame najmä tieto možnosti: 

  • 140 × 200 cm, 
  • 160 × 200 cm, 
  • 180 × 200 cm, 
  • 200 × 200 cm. 

Preto bez ohľadu na rozmery vašej spálne nájdete nábytok, ktorý sa do nej hodí. 

Ak máte malú alebo stredne veľkú izbu, Dvojlôžkové posteľ s rozmermi 140 × 200 a 160 × 200 bude dokonale fungovať. Ak máte väčšiu spálňu, vyberte si možnosť s manželskou posteľou: 180 × 200 alebo dokonca 200 × 200 cm. Potom máte istotu, že každý z partnerov bude mať maximálne pohodlie. 

Ktoré manželské postele ponúkame? Široká škála modelov, ktoré vyhovujú vašim potrebám 

Dvojlôžkové postele sú u nás k dispozícii okrem iného v týchto verziách: 

  • s opierkami hlavy - aby ste mohli sedieť a čítať v pohodlnej polohe. Kusy majú aj dekoratívnu funkciu. Sú jednoduché, pevné a zároveň dekoratívne prešívané. Dodávajú interiéru útulný a moderný dojem; 
  • v rôznych farbách - ponúkame tlmené možnosti (napr. biela) a výrazné farby (napr. čierna);
  • s rôznym dizajnom - predávame kontinentálne postele, čalúnené postele, ako aj drevené postele; 
  • s rôznymi tvarmi - dvojlôžkové postele môžu mať obdĺžnikový alebo zakrivený tvar. 

Každá dvojlôžkové posteľ je vysokokvalitný výrobok. Ak si chcete spálňu zariadiť kompletne, skombinujte ju so šatníkovou skriňou 240 cm alebo inými rozmermi. Takto získate nielen priestor na spanie, ale aj na uloženie svojich vecí. Vaša spálňa tak bude plne funkčná.

Manželské postele - vaša podpora pre pohodlný spánok 

Dobrý spánok prispieva k vyššej kvalite života. Dodáva vám energiu, umožňuje znížiť stres a prebúdzať sa bez bolesti. Manželská posteľ nás rozhodne podporuje v správnej regenerácii. Poskytuje dostatočný priestor na spanie pre každého partnera. Vyberte si model s matracom alebo si sami vyberte plochu na spanie pre konkrétny kus nábytku. 

Ponúkame čalúnené manželské postele s kvalitnými matracmi. Poskytujú optimálnu oporu celému telu, znižujú napätie a zabraňujú nadmernému poteniu. Zabezpečia vám pohodlný spánok v hygienickom prostredí. 

Čalúnené dvojlôžkové postele - moderné, stabilné, odolné 

Aká by mala byť manželská posteľ? Rozhodne vám musí poskytnúť tú najvyššiu kvalitu spánku. Aby to mohla zaručiť, je dôležité, aby bola stabilná. To zabezpečí, že sa nebude hýbať, keď sa postavíte, ľahnete si alebo sa budete prevracať zo strany na stranu. 

V našej ponuke nájdete čalúnené manželské postele a modely z ekologickej kože a dreva. Hodia sa do interiérov v rôznych štýloch: boho, škandinávskom, klasickom, ale aj minimalistickom. Vďaka tomu si ľahko poradíte s ich usporiadaním. 

Estetika, funkčnosť a odolnosť zaručia, že vám manželská posteľ bude slúžiť dlhé roky. 

Čalúnená dvojlôžkové posteľ v rôznych farbách - vytvorte si interiér podľa svojho vkusu 

Čalúnenú dvojlôžkové posteľ si u nás môžete objednať v rôznych farbách. Jednu z nich si prispôsobíte svojmu vkusu. Vďaka jednoduchému dizajnu, minimalistickému vzoru a modernej konštrukcii si ju nebudete môcť vynachváliť. Manželskú posteľ môžete ľahko skombinovať aj s ďalšími doplnkami v spálni - šatníkovou skriňou 200 cm alebo iných rozmerov, nočným stolíkom, písacím stolom alebo kreslom. 

Prečo si vybrať dvojlôžkové posteľ z nášho obchodu? 

Ponúkame manželské postele, ktoré poskytujú optimálny priestor pre každého partnera. Niektoré z nich sú už vybavené vysokokvalitným a odolným rámom, ako aj matracom prispôsobeným anatómii vášho tela. Ušetríte tak čas a peniaze, ktoré si vyžadujú nákupy v iných obchodoch. To však nie je všetko. Ponúkame dvojlôžkové postele, ktoré sú aj estetické, vyrobené z kvalitných materiálov, ľahko skladateľné a univerzálne. Vďaka tomu vám budú slúžiť dlhé roky. Nezmenia svoje vlastnosti a budete ich môcť prispôsobiť akémukoľvek štýlu. 

V našej ponuke nájdete nielen čalúnenú manželskú posteľ, ale aj poťahy na matrace 160x200 a v iných rozmeroch. Vďaka nim ochránite povrch postele pred znečistením. 

Ako si vybrať konkrétnu manželskú posteľ podľa svojich potrieb? 

Ak chcete vybrať manželskú posteľ podľa svojich potrieb, najprv zvážte, akú veľkosť potrebujete. Ponúkame možnosti s rôznymi šírkami. Zistite, ktorá z nich sa hodí do vašej domácnosti. Ďalej zvážte, či uprednostňujete čalúnenú manželskú posteľ, alebo skôr minimalistickú. Premyslite si, aká farba sa vám bude hodiť a vytvorí s vaším okolím jednotný celok. Potom si kúpte manželskú posteľ svojich snov a počkajte na bezproblémové dodanie výrobkov. 

Môžete si ho kúpiť. Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom