Postele 90x200 cm

Postele 90 x 200 cm

Spálňa je jednou z najdôležitejších miestností v dome. Je to miesto, kde v noci odpočívame a cez deň relaxujeme. Najdôležitejším kusom nábytku je tu, samozrejme, posteľ. Je dôležité sa na jej kúpu dôkladne pripraviť, pretože nám bude slúžiť dlhé roky. Mala by byť preto dobre prispôsobená našim potrebám. Pokiaľ ide o postele s rozmermi 90 x 200 cm, tieto modely sú ideálne pre jednu osobu. Môžeme sa pre ne rozhodnúť, keď hľadáme prvú "dospelácku" posteľ pre najmladšieho člena rodiny, ale dobre poslúžia aj v izbe tínedžera alebo seniora.

Filtr dle ceny:

179,00 €

685,00 €

Celkový počet výrobkov: 28

Celkový počet výrobkov: 28

Posteľ 90 x 200 cm - pokojný a pohodlný spánok

Pohodlná posteľ v spálni s priemerom 90/200 cm vybavená kvalitným matracom je zárukou zdravého a kvalitného spánku. Tento rozmer nábytku má množstvo výhod, ktoré ho robia univerzálnym - je vhodný do malej spálne a zároveň poskytuje veľké pohodlie. Postele s rozmermi 90 x 200 cm sa vyrábajú z rôznych materiálov, vďaka čomu si môžete jednoducho vybrať jeden z dostupných modelov, ktorý bude vyhovovať štýlu, v akom je zariadená konkrétna spálňa. Medzi najobľúbenejšie typy postelí patria čalúnené, drevené a kovové postele.

Pre dospievajúceho a dospelého jednotlivca - posteľ 90 x 200 s matracom

Spálňové postele 90 x 200 cm sú najlepšou voľbou do izby tínedžera. Izby tínedžerov zvyčajne nie sú veľké a musí sa do nich zmestiť veľa zariadenia a nábytku, takže posteľ by nemala zaberať príliš veľa miesta. Posteľ 90 x 200 s matracom, ktorý je pre používateľa pohodlný a prispôsobený jeho hmotnosti a potrebám, tu bude najlepšou voľbou. Nábytok s týmito rozmermi je vždy správnou voľbou, ak hľadáte pohodlné vybavenie spálne pre jednu osobu - bez ohľadu na jej vek.

Mäkká a pohodlná posteľ do spálne 90 x 200 cm

Čalúnené postele sú obľúbené vďaka mnohým výhodám. Vďaka nim sa miestnosť cíti útulnejšie, čo je pre spálne dôležité. Čalúnená posteľ do spálne 90 x 200 cm je navyše príjemná a mäkká na dotyk. To je dôležité najmä vtedy, ak ju plánujete používať aj počas dňa - napríklad pri čítaní knihy, sledovaní filmu alebo jednoducho pri relaxácii. Čalúnená posteľ 90 x 200 cm má oproti niektorým iným modelom aj tú výhodu, že je dostupná v mnohých farbách.

Výber prvej veľkej postele pre vaše dieťa

Veľkosť postele je jedným z najdôležitejších parametrov, ktoré treba pri kúpe tohto kusu nábytku zvážiť. Je užitočné vedieť, aká šírka a dĺžka postele poskytne konkrétnemu používateľovi to správne pohodlie. Spálňové lôžko s dĺžkou 90/200 cm je zárukou pohodlia takmer pre každého dospelého človeka, ako aj pre tínedžera alebo dieťa. V druhom prípade si môžeme byť istí, že takáto "dospelácka" posteľ bude malému slúžiť dlhé roky - možno až do dospelosti.

Kontinentálne postele 90 x 200 cm - jednolôžkové komfortné

Osobitným typom čalúnenej postele sú kontinentálne modely, ktoré sú navrhnuté pre ešte väčšie pohodlie. Hoci sa takýto dizajn spája predovšetkým s veľkými manželskými posteľami, k dispozícii sú aj menšie modely. Kontinentálne postele s rozmermi 90 x 200 cm sa odporúčajú všetkým, pre ktorých je pohodlie pri spánku prvoradé. Ich najväčšou výhodou je výška, ktorá uľahčuje vstávanie. Tieto postele sú zvyčajne vybavené dvoma matracmi, čo tiež prispieva k pohodliu.

Drevená posteľ 90 x 200 cm - vždy v móde

Drevené postele do spálne s rozmermi 90 x 200 cm sú ideálnou voľbou do spální s rôznymi štýlmi. Výberom modelu v prírodnej farbe dreva si môžete zariadiť spálňu v štýle scandi, minimalizmu alebo boho. Lakované drevené postele v bielej farbe sa budú hodiť na zariadenie v škandinávskom štýle, ale budú dobre fungovať aj v modernom interiéri. Posteľ 90 x 200 s matracom a dreveným čelom je nadčasový model, ktorý bude vždy trendy.

Postele pre náročných

Spálňové lôžko s rozmermi 90 x 200 cm je model, na ktorom môže jedna osoba spať v úplnom pohodlí. Je to však predovšetkým matrac, ktorý rozhoduje o tom, či sa zobudíme oddýchnutí a plní energie. Ak máte štandardnú výšku, postačí vám dĺžka 200 cm. Náš sortiment zahŕňa široký výber postelí v tomto univerzálnom rozmere, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálov, solídnym spracovaním a módnym dizajnom, ktorý sa hodí do moderných interiérov. Výber konkrétneho modelu by mal závisieť od osobných preferencií, ale ktorýkoľvek z našich modelov splní vysoké očakávania.

Posteľ 90 x 200 cm - pohodlie vo dne aj v noci

Spálňa je predovšetkým miestom, kde spíme, ale niekedy sa využíva aj na iné účely - napríklad ako domáca kancelária. Posteľ s rozmermi 90 x 200 cm je dobrou voľbou, ak chcete kus nábytku, ktorý nezaberie príliš veľa cenného priestoru. To je dôležité napríklad pri zariaďovaní detskej izby, kam sa musí zmestiť aj písací stôl, šatníková skriňa a mnoho ďalších kusov nábytku. Do detskej alebo tínedžerskej izby sa oplatí vybrať posteľ s mäkkou opierkou hlavy, vďaka ktorej bude sedenie v nej pri učení, čítaní alebo surfovaní na internete oveľa pohodlnejšie.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom