
Nakupujte náš tovar bez obáv.
Bankový prevod, rýchlym QR kódom, dobierkou.
Sme overená firma pôsobiaca cez 15 rokov na trhu.
| Kategória | |
| LED osvětlení | Ne |
| Šířka skříně | 150cm |
| Výška skříně | 200cm |
| Dveře | Dveře s panty |
| Hloubka skříně | 50cm |
| Vlastnosti | S policemiS šatními tyčemi |
| Farebné prevedenie | Čierna |
| Zrkadlo | Nie |