
Nakupujte náš tovar bez obáv.
Bankový prevod, rýchlym QR kódom, dobierkou.
Sme overená firma pôsobiaca cez 15 rokov na trhu.

Minimalistický a nadčasový dizajn, praktickosť, priestrannosť. To všetko ponúka šatníková skriňa YORK2. Tento model so zrkadlom opticky zväčšuje priestor. Zrkadlo je umiestnené na jednej strane dverí. Svojimi rozmermi 200x200 cm je vhodná do väčších predsiení, kde chcete efektívne využiť priestor a mať všetko potrebné na jednom mieste. Čierne vyhotovenie zútulní priestor a dodá mu nádych elegancie.
Korpus a predná časť skrinky sú vyrobené z laminovanej nábytkovej dosky s hrúbkou 16 mm, na výber je niekoľko farieb, takže priestor môžete prispôsobiť svojim preferenciám. Všetky hrany sú chránené PVC hranou, odolnou proti poškodeniu, širokou 0,5 mm. Skriňa je vybavená dvierkami s posuvným systémom na hliníkových bežcoch značky "BIMAK", systém "MINI". Úchyty sú vyrobené z plastu , v striebornom odtieni, dopĺňajú celkový dizajn, ktorý pôsobí príjemným dojmom. Dekoratívne lišty v striebornej farbe sú dodávané na vlastnú montáž, stanú sa hlavným prvkom, ktorý vytvorí zaujímavý vzhľad skrine.
Každý kus oblečenia bude mať svoje miesto a vy v ňom môžete ľahko udržiavať poriadok. Vnútro skrine je rozdelené na tri časti, z ktorých dve slúžia na zavesenie oblečenia na kovové tyče, zatiaľ čo tretiu samostatnú časť tvoria štyri police, ktoré zabezpečia prehľadnosť a jednoduchú organizáciu.
| Kategória | Skrine do predsieneSkříně s posuvnými dveřmi |
| LED osvětlení | Ne |
| Šířka skříně | 200cm |
| Výška skříně | 200cm |
| Dveře | Posuvné dveře |
| Hloubka skříně | 62cm |
| Vlastnosti | S policemiS šatními tyčemi |
| Farebné prevedenie | Čierna |
| Zrkadlo | Áno |
Vnútorné usporiadanie skrine: rozmery skrine:
