
Nakupujte náš tovar bez obáv.
Bankový prevod, rýchlym QR kódom, dobierkou.
Sme overená firma pôsobiaca cez 15 rokov na trhu.
| Kategória | Skrine do predsieneSkříně s posuvnými dveřmi |
| LED osvětlení | Ne |
| Šířka skříně | 100cm |
| Výška skříně | 200cm |
| Dveře | Posuvné dveře |
| Hloubka skříně | 62cm |
| Vlastnosti | S policemiS šatními tyčemi |
| Farebné prevedenie | ČiernaDub Artisan |
| Zrkadlo | Áno |
Vyrobené zo 16 mm laminovanej dosky odolnej voči oderu.
Hrany lepené ABS hranou
Farba nábytku : biela
Čelo nábytku: grafitovo sivé
Rozmery:
Dĺžka - 90cm
Výška - 234cm
Hĺbka - 51cm
Dvojdverová šatníková skriňa je vyrobená z laminovanej dosky Kronospan odolnej voči oderu. Korpus nábytku je z bielej dosky, zatiaľ čo čela zásuviek a dverí sú potiahnuté grafitovo šedým laminátom. Šatníková skriňa sa skladá z 3 segmentov. Spodný segment tvoria dve zásuvky na kovových výsuvoch umiestnené nad sebou. Stredný segment s najväčšou výškou pozostáva zo 4 políc a tyče na zavesenie oblečenia. Tretí, najvyšší segment je nadstavec uzavretý dvoma dverami. Nadstavec je vybavený 2 policami prebiehajúcimi cez celú šírku nábytku.
Medzi výhody šatníkovej skrine patria:

Rovnako ako podobné šatníkové skrine, aj tento kus nábytku sa dokonale hodí na použitie v mnohých miestnostiach. Možno ho použiť v spálni, ako aj v detskej alebo mládežníckej izbe. Zaujímavý dizajn umožňuje umiestniť skriňu aj do obývacej izby. Nábytok sa dá použiť aj na chodbe, alebo dokonca ako šatníková skriňa v malej kancelárii.