
Nakupujte náš tovar bez obáv.
Bankový prevod, rýchlym QR kódom, dobierkou.
Sme overená firma pôsobiaca cez 15 rokov na trhu.

Minimalistický a nadčasový dizajn, praktickosť, priestrannosť. To ponúka šatníková skriňa YORK. Vďaka svojim rozmerom 150x200 cm dokáže uložiť väčšie množstvo oblečenia, pomáha efektívne využívať priestor a udržiavať potrebné veci pohromade. Kombinácia bielej a čiernej farby vytvára zaujímavý a efektný kontrast, predná časť v čiernom odtieni vás pohltí svojou hĺbkou, strieborné pásy vytvoria zaujímavú ilúziu a spolu s bielou farbou korpusu šatník opticky zväčšia. Celkový vzhľad je elegantný a štýlový.
Korpus a čelo skrine sú vyrobené z laminovanej nábytkovej dosky s hrúbkou 16 mm, na výber sú štyri farebné prevedenia, takže priestor môžete zladiť podľa svojich preferencií. Všetky hrany sú chránené PVC hranou, odolnou proti poškodeniu, so šírkou 0,5 mm. Skriňa je vybavená dverami s posuvným systémom na hliníkových bežcoch značky "BIMAK", systém "MINI". Úchyty sú vyrobené z plastu, v striebornom odtieni doplnia celkový dizajn, ktorý pôsobí príjemným dojmom. Dekoratívne lišty v striebornej farbe sú dodávané na vlastnú montáž, stanú sa hlavným prvkom, ktorý vytvorí zaujímavý vzhľad skrine.
Každý kus oblečenia bude mať svoje miesto a vy v ňom môžete ľahko udržiavať poriadok. Vnútro skrine je rozdelené na tri časti, z ktorých dve slúžia na zavesenie oblečenia na kovové tyče, zatiaľ čo tretiu samostatnú časť tvoria štyri police, ktoré zabezpečia prehľadnosť a jednoduchú organizáciu.
| Kategória | |
| LED osvětlení | Ne |
| Šířka skříně | 150cm |
| Výška skříně | 200cm |
| Dveře | Posuvné dveře |
| Hloubka skříně | 62cm |
| Vlastnosti | S policemiS šatními tyčemi |
| Farebné prevedenie | BielaČierna |
| Zrkadlo | Nie |
Vnútorné usporiadanie skrine: rozmery skrine:
