Detské matrace 90x200 cm

Každý rodič vie, aký dôležitý je pre dieťa zdravý a hlboký spánok v pohodlnej posteli. Kvalitný spánok, ktorý je nevyhnutný pre vývoj tých najmenších, môže zaručiť nielen správne pripravená miestnosť, ale aj kvalitný matrac, ktorý poskytuje správnu polohu a oporu chrbtice počas spánku. Takýto matrac nájdete v ponuke nášho obchodu Dobresny.sk! V tejto kategórii sme pre vás pripravili kvalitné detské matrace 90 x 200. Pozrite si detaily našej ponuky!

Filtr dle ceny:

89,00 €

184,00 €

Celkový počet výrobkov: 9

Celkový počet výrobkov: 9

Detský matrac 90 x 200 - čo potrebujete vedieť?

Detské matrace 200 x 90 patria medzi najobľúbenejšie a najobľúbenejšie modely. Prečo? Poskytujú dieťaťu správne množstvo priestoru potrebného na pohodlný a zdravý spánok. Šírka 90 centimetrov umožňuje nielen pohodlné ležanie dieťaťa, ale aj rodičom pohodlne sedieť na boku postele a čítať si alebo len tak byť chvíľu s batoľaťom, kým zaspí. Detské matrace 90 x 200, ktoré ponúkame, sú modely, ktoré spĺňajú očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov; hovoríme o rodičoch, ktorí sa rozhodujú, aj o hlavných záujemcoch a používateľoch matracov, teda o deťoch.

Detské matrace 90 x 200 - prečo sa to oplatí?

Naše detské matrace s rozmermi 90 x 200 centimetrov sú modely, ktoré vynikajú mnohými vlastnosťami. Medzi najdôležitejšie patrí najvyššia kvalita a starostlivé spracovanie. Matrace sú vyrobené z odolných a starostlivo vybraných materiálov, vďaka čomu získali svoje cenné vlastnosti. Stojí tiež za to vedieť, že všetky matrace dostupné v našom obchode majú certifikát OEKO TEX. Čím sa okrem vysokej kvality ešte vyznačujú naše detské matrace 90 x 200? Je to nemenej dôležitý komfort používania. Vďaka starostlivo premyslenému modernému dizajnu sa matrace dokonale prispôsobia tvaru aj hmotnosti tela spiaceho. Či už ide o dospelého, tínedžera alebo dieťa, matrace zaručia pohodlie a primeranú oporu chrbtice. Vďaka veľmi vysokej elasticite a primeranej tvrdosti matracov zostávajú svaly počas spánku stabilne podopreté a odpružené, vďaka čomu zostávajú uvoľnené počas celej noci. Ďalšou dôležitou výhodou detských matracov 90 x 200 dostupných v našej ponuke je ich odolnosť. Modely, ktoré nájdete v tejto kategórii, sú dokonale prispôsobené na intenzívne každodenné používanie. To znamená, že tieto matrace vydržia dlhé roky a zachovajú si svoje pôvodné vlastnosti a pružnosť!

Detské matrace 90 x 200 - veľký výber modelov

Aké detské matrace 200 x 90 nájdete v našom obchode? Aby sme vyhoveli rôznym potrebám a očakávaniam našich zákazníkov, pripravili sme pre nich veľké množstvo modelov, z ktorých si môžu vybrať. Patria medzi ne kvalitné penové matrace, vyrobené z polyuretánovej peny a s ďalšími penovými vrstvami. Sú to aj taštičkové matrace s pružnými pružinami. Ponúkame aj moderné, pohodlné a hygienické latexové matrace, ktoré odporúčame nielen pre deti, ale aj pre alergikov. Získajte teraz viac informácií o každom z nich a vyberte si model, ktorý bude vyhovovať potrebám vášho dieťaťa!Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom