Detské matrace pre batoľatá do 3 rokov

V ponuke obchodu Dobresny.sk nájdete kvalitné matrace pre používateľov všetkých vekových kategórií. Ponúkame modely určené pre dospelých aj matrace, ktoré boli vytvorené špeciálne pre tých najmenších. Tie sme rozdelili do o niečo užších kategórií, výsledkom čoho je nasledujúca skupina výrobkov určených pre deti do 3 rokov. Pozrite si našu ponuku matracov pre deti do 3 rokov!

Filtr dle ceny:

58,00 €

348,00 €

Celkový počet výrobkov: 13

Celkový počet výrobkov: 13

Najlepšie matrace pre deti - široká ponuka modelov

Pohodlný a bezpečný matrac pre dieťa je základným prvkom každej detskej izby. Má zaručiť vášmu dieťatku plne pohodlný a bezpečný, a teda aj efektívny a zdravý spánok. V našej ponuke nájdete široký a pestrý výber detských matracov; tieto modely sa líšia šírkou, hrúbkou aj detailnou konštrukciou. Okrem iného si môžeme vybrať z penových modelov, ktorých základom je zvyčajne kvalitná polyuretánová pena, ako aj z latexových modelov. Celkovo ponúkame viac ako 25 rôznych matracov, ktoré zaujmú svojou kvalitou, starostlivo vypracovanou konštrukciou a hodnotnými vlastnosťami.

Detské matrace - ďalšie prvky modelu

Matrace dostupné v našom obchode pre deti do 2 rokov a modely pre trojročné deti sú veľmi často obohatené o ďalšie vrstvy. Ide o prvky, ktoré majú pozitívny vplyv na kvalitu samotných matracov, ako aj na pohodlie, hygienu a bezpečnosť ich používania. Výborným príkladom sú prírodné kokosové vložky, vyrobené zo stlačených vlákien zo škrupiny orecha, ako aj penové vrstvy s výťažkom z aloe vera. Tieto prvky zvyšujú úroveň priepustnosti vzduchu matraca, čím sa zároveň zvyšuje jeho odolnosť voči všetkým druhom mikroorganizmov. Vďaka prítomnosti kokosového orecha alebo aloe vera je detský matrac antialergickým výrobkom a zaručuje aj tepelný komfort počas spánku.

Všetky matrace z našej ponuky pre deti do troch rokov sú certifikované podľa normy OEKO TEX.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom