Detské matrace s pamäťovou penou

V obchode Dobresny.sk nájdete široký výber detských matracov. Aby sme našim najmenším zákazníkom poskytli vysoký komfort odpočinku a stopercentnú bezpečnosť, ponúkame len tie najkvalitnejšie modely rôznych rozmerov a konštrukcií a z toho vyplývajúcich vlastností. Vďaka tomu si môžeme byť absolútne istí, že si u nás každý bez problémov nájde ideálny detský matrac. V kategórii nižšie nájdete obzvlášť zaujímavé a obľúbené detské matrace s tvarovou pamäťou. Aké sú vlastnosti týchto modelov a aké sú ich hlavné výhody? Zistite viac!

Filtr dle ceny:

78,00 €

184,00 €

Celkový počet výrobkov: 5

Celkový počet výrobkov: 5

Detské matrace s tvarovou pamäťou - kľúčové informácie

Čo potrebujete vedieť o detských matracoch s tvarovou pamäťou, ktoré sú v našej ponuke? Ich konštrukcia je založená na modernej polyuretánovej pene, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči deformácii a zároveň sa dokonale prispôsobuje tvaru tela. Vďaka prítomnosti peny zaručujú matrace maximálne pohodlie počas spánku, ktoré je pre najmenších také dôležité.

Matrace s tvarovou pamäťou sú predovšetkým penové matrace, avšak v našom obchode nájdete aj taštičkové matrace s týmito vlastnosťami. Ide o modely, ktorých konštrukcia je založená na kapsách umiestnených v pružinách, v ktorých je navyše použitá penová vrstva.

Detské matrace s tvarovou pamäťou - prečo si ich vybrať?

Každý z našich detských matracov s tvarovou pamäťou je model, ktorý úspešne splní očakávania aj tých najnáročnejších používateľov - malých detí aj rodičov. Predovšetkým ide o matrace dokonalej kvality, vyrobené zo starostlivo vybraných materiálov, ktoré priamo určujú ich triedu a odolnosť. Matrace, ktoré ponúkame, sú odolné voči každodennému používaniu a možnej trvalej deformácii. Dokonalá kvalita detských matracov s tvarovou pamäťou sa premieta aj do vysokého komfortu používania. Polyuretánová pena s dlhou životnosťou je zároveň pružný materiál, ktorý sa dokonale prispôsobí tvaru a hmotnosti tela. Prirodzene sa prispôsobuje všetkým krivkám a hmotnosti rôznych častí tela; prispieva tiež k správnemu, nielen pohodlnému, ale aj zdravému nastaveniu chrbtice a úplnému uvoľneniu svalov.

Stojí za to tiež vedieť, že vďaka svojej voľnej štruktúre a vysokej priepustnosti vzduchu sú detské matrace s tvarovou pamäťou odolné voči všetkým druhom plesní, húb a roztočov. To z nich robí ideálne výrobky pre deti a alergikov.

Certifikovaná kvalita a bezpečnosť

Všetky matrace s telovou pamäťou dostupné v našom obchode Dobresny.sk sú špičkové modely. Majú oficiálny certifikát OEKO TEX, ktorý je nevyvrátiteľným potvrdením ich kvality a najvyššej úrovne bezpečnosti.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom