Exkluzívne matrace

Päťhviezdičkové hotely si spájame predovšetkým s luxusom a pohodlnou posteľou. To je komfort, za ktorý sme ochotní veľa zaplatiť! Teraz sa vaša spálňa môže zmeniť na takýto interiér vďaka správnemu matracu. Exkluzívne matrace predstavujú vyššiu triedu na trhu a poskytnú vám zdravý, bezpečný a príjemný spánok. Matrace Exclusive v našej ponuke využívajú nielen majitelia hotelov a bytov, ale predovšetkým ľudia, ktorí oceňujú kombináciu pohodlia a najvyššej kvality.

Filtr dle ceny:

315,00 €

633,00 €

Celkový počet výrobkov: 2

Celkový počet výrobkov: 2

Exkluzívne matrace - čím sa líšia?

Luxus má viacero názvov a pre každého môže znamenať niečo iné. Všetky exkluzívne matrace majú jedno spoločné: špičkovú kvalitu. Exkluzívne matrace na prvý pohľad nevynikajú a vyzerajú ako akýkoľvek štandardný model. Keď si na takýto matrac ľahnete, okamžite si všimnete rozdiel. Nie nadarmo sa exkluzívne matrace nachádzajú v tých najlepších hoteloch a bytoch! Exkluzívne matrace nebudú príliš tvrdé ani príliš mäkké a navyše zabezpečia, že keď si na ne ľahnete, vaša chrbtica okamžite pocíti úľavu vďaka správnej podpore v každej časti. Teraz sa takýto matrac môže stať trvalou súčasťou vašej spálne: pozrite si exkluzívne matrace, ktoré ponúkame našim zákazníkom hľadajúcim prémiové modely.

Exkluzívne matrace: na čo si dať pozor?

V našom internetovom obchode ponúkame rôzne exkluzívne matrace z moderných materiálov. Priaznivci klasiky určite ocenia naše pružinové matrace s taštičkami, vďaka ktorým celok poskytuje správnu oporu chrbta a odvetrávanie. Pre alergikov zasa odporúčame exkluzívne latexové matrace s hypoalergénnymi vlastnosťami. Dobrou voľbou je aj matrac s pamäťovou penou, ktorý sa prispôsobí prirodzeným krivkám vášho tela. Nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek model, môžete si byť istí, že všetky exkluzívne matrace dostupné v našej ponuke sú prémiové modely!

Exkluzívne matrace: pohodlie a špičková kvalita

Exkluzívne matrace sú modely, ktoré na trhu vynikajú použitými technológiami. Veľmi dôležitá je nielen tvrdosť matraca, ale predovšetkým systém vetrania, ktorý zabraňuje hromadeniu vlhkosti vo vnútri. V takýchto matracoch sa kombinujú rôzne materiály, čo umožňuje vytvoriť model, ktorý je dokonale prispôsobený vašim potrebám. Ak si chcete vytvoriť pohodlné miesto na spanie, zamerajte sa na matrace najvyššej kvality a špeciálne rámy postelí.

Exkluzívny matrac: investícia na dlhé roky

Rozmýšľate o tom, že by ste mali minúť toľko peňazí? Áno, exkluzívne matrace sú drahšie ako štandardné modely, ale treba si uvedomiť, že ide o jednorazový výdavok, takže sa o nový matrac nemusíte starať niekoľko rokov! Pomyslite na bolesti chrbta a stuhnutý krk, ktorými trpíte po každej noci prespanej na nepohodlnom matraci. Je čas na zmenu!Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom