Matrac 70x160

Kvalitný matrac 70 x 160 je ideálnou voľbou pre dieťa vo veku 2-5 rokov. Nielenže poskytuje pokojný spánok, ale tiež zabraňuje vzniku posturálnych chýb. Matrac 70 x 160 je vyrobený z priedušného materiálu, ktorý dobre absorbuje vlhkosť. Vďaka tomu zaručuje pohodlný spánok v každom ročnom období. Ak vaše dieťa rado spí na bruchu, hľadajte matrac 160 x 70 z pomerne tuhého prešívaného materiálu. Dostupný model minimalizuje riziko upchatia dýchacích ciest. 

Filtr dle ceny:

60,00 €

187,00 €

Celkový počet výrobkov: 23

Celkový počet výrobkov: 23

Detský matrac: na čo si dať pozor?

Pred výberom lacného matraca 70 x 160 venujte pozornosť typu výplne. Model z vysokoelastickej peny sa bude dobre hodiť do spálne dojčaťa aj predškoláka Vyznačuje sa pružnosťou, odolnosťou a vzdušnosťou. Okrem toho ponúkame latexové matrace 70 x 160, ktoré majú antialergické a antibakteriálne vlastnosti. Dostupné modely majú aj vlastnosti, ktoré bránia množeniu baktérií, húb a plesní a zároveň zabraňujú hromadeniu prachu. Oplatí sa kúpiť aj nepremokavý chránič, ktorý pomôže udržať matrac v čistote. 

Matrac s rozmermi 70 x 160 - zaistite dieťaťu pohodlie v spálni

Penový matrac 70 x 160 sa prispôsobuje prirodzeným krivkám chrbtice, čím podporuje správny vývoj dieťaťa. Je vyrobený z priedušného, mäkkého a ľahkého materiálu, a preto poskytuje pohodlné prostredie na spanie. Matrace 70 x 160 sa vyznačujú pružnosťou a odolnosťou a splnia očakávania aj tých najnáročnejších rodičov. Ak máte akékoľvek pochybnosti o tom, či vybraný model bude vyhovovať potrebám vášho dieťaťa, kontaktujte nás. Poradíme vám, ktorý matrac poskytne vášmu dieťaťu pohodlie a zároveň zabráni chybám držania tela. 

Dobrý matrac 70 x 160 - záruka zdravého spánku

Kvalitný matrac 70 x 160 by mal byť aspoň o 20 cm dlhší ako výška dieťaťa, aby sa mohla voľne meniť poloha tela. Uistite sa, že vybraný model je vyrobený z hypoalergénneho materiálu. Takto si môžete byť istí, že vášmu dieťaťu nespôsobí nepríjemné príznaky, napr. alergie. Pre 2-3-ročné dieťa je najlepší stredne tvrdý matrac, ktorý poskytuje optimálnu oporu tela.

Pohodlie a bezpečnosť - vyberte pre svoje dieťa ideálny matrac

Dostupné matrace 70 x 160 sú certifikované, aby sa zabezpečilo, že vybrané materiály sú bezpečné a kvalitné. Vybraný model by mal reagovať na teplotu a tlak, ale zároveň sa rýchlo vrátiť do pôvodného tvaru. To zaručuje, že vykazuje vysokú odolnosť voči deformácii, aby sme ho nemuseli veľmi rýchlo vymeniť za nový. Skôr ako sa rozhodnete pre matrac 70 x 160, venujte pozornosť tomu, či je vyrobený zo vzdušného materiálu. Takto si môžete byť istí, že vám umožní postarať sa o hygienu v detskej posteli

Pevný matrac 70 x 160 - kedy sa oplatí vybrať si ho?

Pevný matrac s rozmermi 70 x 160 poskytuje pevnú oporu chrbta, takže môžete zabudnúť na bolesť, keď vstanete z postele. Nezabudnite si však vybrať taký, ktorý je určený skôr pre tínedžera. Pre deti v predškolskom a ranom školskom veku bude lepšie fungovať stredne tvrdý matrac (H2). Matrace 70 x 160, ktoré ponúkame, sa líšia stupňom tvrdosti, takže každý rodič si vyberie taký, ktorý vyhovuje potrebám jeho dieťaťa. Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom