Matrac 80x160

Matrace 80 × 160 sú navrhnuté s ohľadom na staršie deti. Dostupné modely poskytujú dobrú oporu tela, čím podporujú zdravý vývoj vášho dieťaťa. Výrobky majú potrebné certifikáty, ktoré potvrdzujú ich vysokú kvalitu a bezpečnosť používania. Nevyhnutnou súčasťou našej ponuky je sedemzónový matrac 80 × 160, ktorý poskytuje správnu oporu pre rôzne časti tela. Model z vysoko elastickej peny je ľahký, vzdušný a odolný. Matrac nezachytáva vlhkosť ani prach, čo vám umožňuje udržiavať hygienu v posteli. Dokonale sa prispôsobí siluete používateľa, ale zároveň vykazuje odolnosť voči deformácii.

Filtr dle ceny:

46,00 €

202,00 €

Celkový počet výrobkov: 27

Celkový počet výrobkov: 27

Matrace 80 × 160 - najobľúbenejšie modely

Správne zvolený matrac zaručuje nielen pokojný spánok, ale zabraňuje aj chybám držania tela. Odporúča sa pre ľudí, ktorí bojujú s bolesťami chrbta. Zabezpečuje pokojný spánok a podporuje tak regeneráciu organizmu. Za zváženie stojí aj tvrdý matrac 80 × 160 z vysokoelastickej peny, ktorý sa vyznačuje vyššou odolnosťou voči tlaku. Možno ho preto považovať za investíciu na dlhé roky. Matrac z termoelastickej peny 160 × 80 reaguje na telesnú teplotu, čím sa zvyšuje jeho elasticita. Vďaka tomu poskytuje telu primeranú oporu, najmä v bedrovej oblasti.

Ako si vybrať ten správny matrac 80 × 160?

Matrac 80 × 160 je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, takže bude vášmu dieťaťu slúžiť niekoľko rokov. Za zmienku stojí, či majú antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti, čím sa znižuje riziko infekcie. Je to nepostrádateľná súčasť vybavenia detskej alebo tínedžerskej izby. Matrace z vysokoelastickej peny majú poréznu štruktúru, takže poskytujú optimálne vetranie. Dokonale sa prispôsobia telesnej stavbe používateľa, ale dokážu sa rýchlo vrátiť do pôvodného tvaru.

Pohodlné a odolné matrace 80 × 160

Premýšľate, či si vybrať lacný matrac 80 × 160 z polyuretánovej peny alebo vysokoelastickej peny? Treba poznamenať, že uvedené materiály sa mierne líšia. Prvý model sa dokonale prispôsobí telu a zároveň poskytuje tepelnú izoláciu a voľnú cirkuláciu vzduchu. Okrem toho vykazuje antialergické vlastnosti, takže nespôsobuje nepríjemné príznaky. Dostupné matrace sa vyznačujú vysokou pružnosťou, takže vykazujú odolnosť voči deformácii. Dobre sa prispôsobujú prirodzeným krivkám chrbtice, ale rýchlo sa vrátia do pôvodnej podoby. Výsledkom je, že sa na nich nebudú vyskytovať nerovnosti ani priehlbiny, ktoré rozhodne znižujú komfort spánku.

Kvalitný matrac - zaistí vám pohodlný spánok

Matrac s rozmermi 80 × 160 sa hodí na jednoposchodovú detskú posteľ aj poschodovú posteľ. Penový model sa vyznačuje pevnosťou, pružnosťou a elasticitou. Prispôsobuje sa telu používateľa, čím mu poskytuje oporu a pohodlie. V niektorých modeloch je kokosová rohož, ktorá zvyšuje pevnosť podkladu a zlepšuje prúdenie vzduchu. Vďaka otvorenej bunkovej štruktúre matrac zabezpečuje optimálnu cirkuláciu vzduchu a zároveň bráni rastu húb, plesní a roztočov. Vďaka tomu je vhodný do spálne alergikov a astmatikov.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom