Matrac 90x180

V našom obchode nájdete tvrdé matrace 90 × 180 aj mäkké a stredne tvrdé modely. Budete si ich tak môcť prispôsobiť svojej telesnej hmotnosti, svojim preferenciám a zdravotnému stavu. Taštičkové matrace pozostávajú z približne 270 pružín na m2, takže poskytujú dobrú oporu tela. Vyznačujú sa bodovou elasticitou, čo znamená, že pracujú podľa tlaku. Ak máte väčší rozpočet, zamerajte sa na model s viacerými taštičkami. V tomto prípade je na 1 m2 približne 500 pružín. Vďaka tomu ponúkajú pohodlie na najvyššej úrovni. 

Filtr dle ceny:

81,00 €

196,00 €

Celkový počet výrobkov: 26

Celkový počet výrobkov: 26

Penový matrac 90 × 180 - je to dobrá voľba?

Penový matrac 90 × 180 poskytuje telu dobrú oporu a zároveň umožňuje voľné prúdenie vzduchu. Vďaka tomu vytvára pohodlné prostredie na spanie. Latexové modely sú veľmi obľúbené, pretože zabraňujú rastu húb, plesní a roztočov. Týmto spôsobom poskytujú pokojný spánok alergikom. Matrac by mal byť aspoň o 20 cm dlhší, ako je výška používateľa. To znamená, že model 90 × 180 je určený pre osoby s výškou približne 160 cm. Je ideálny do detských a tínedžerských postelí. Pred výberom matraca venujte pozornosť typu výplne. 

Matrace 90 × 180 - odporúčané modely

Kvalitný matrac 90 × 180 je ideálny do spálne pre jedného. Možno ho vybrať aj pre dieťa alebo tínedžera. Poskytuje pohodlný spánok a zároveň nezaberá príliš veľa miesta. Vďaka tomu sa zmestí aj do malej miestnosti. V závislosti od vašich preferencií si môžete vybrať penový, latexový alebo pružinový matrac 90 × 180. Dostupné modely v sebe spájajú dokonalú pružnosť, starostlivé spracovanie a odolnosť voči deformácii. Týmto spôsobom ponúkajú maximálne pohodlie na dlhé roky. Za zmienku stojí aj prijateľná cena výrobkov.

Matrac 90 × 180 - zaistí zdravý spánok

Ako si vybrať matrac z polyuretánovej peny 90 × 180? Mnoho ľudí sa domnieva, že tento materiál je nestabilný. Okrem toho spôsobuje alergickú reakciu. Treba však zdôrazniť, že vysokokvalitná pena je úplne bezpečná. Ak hľadáte matrac s ortopedickými vlastnosťami, vyberte si model z termoelastickej peny. Niektoré výrobky sú obohatené o kokosovú vrstvu. Tá dodáva podkladu správnu tvrdosť a zároveň umožňuje voľné prúdenie vzduchu. 

Ktorý matrac 90 × 180 si vybrať? Praktické tipy

Dobre zvolený matrac zaručuje pohodlný spánok a zároveň zabraňuje chybám držania tela. Takto sa budete budiť v dobrej nálade namiesto toho, aby ste sa sťažovali na bolesti chrbta, krku alebo šije. Oplatí sa kúpiť snímateľný poťah, ktorý chráni matrac pred predčasným opotrebovaním. Okrem toho poskytuje účinnú bariéru proti mikroorganizmom. Lacný matrac 90 × 180 nemusí byť nevyhnutne vyrobený z nekvalitných materiálov. Modely nižšej triedy môžu byť rovnako pohodlné, takže sa ich nemusíte vzdávať. Pred výberom venujte pozornosť kvalite vyhotovenia a hustote peny. V našej ponuke nájdete matrace z polyuretánovej peny. Poskytujú dobrú oporu tela a zároveň majú antialergické vlastnosti. Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom