Matrac 90x190

Matrac 90 × 190 je jedným z najobľúbenejších modelov. Môžete si ho vybrať pre dieťa alebo tínedžera, ale obľúbený je aj u dospelých. Je ideálny pre ľudí strednej výšky, pretože im umožňuje zaujať pohodlnú polohu na spanie. Dobre zvolený matrac nám umožňuje starať sa o našu chrbticu a zároveň zlepšuje našu pohodu. Namiesto toho, aby sme sa ráno sťažovali na bolesti chrbta a krku, budeme sa prebúdzať plní energie.

Filtr dle ceny:

85,00 €

259,00 €

Celkový počet výrobkov: 8

Celkový počet výrobkov: 8

Penový matrac - prečo si ho vybrať?

Ak máte obmedzený rozpočet, ale chcete pohodlie, vyberte si matrac z polyuretánovej peny 90 × 190. Má vysokú pružnosť a bodovú elasticitu, vďaka čomu vám počas spánku poskytne stabilnú oporu. Dobre sa bude hodiť do detských postelí a pokojne si ho môžu vybrať aj alergici, pretože bráni rastu baktérií, húb, plesní a roztočov. Okrem toho poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu, takže ho ocenia všetci spiaci v chladnom počasí. Ponúkame aj matrace 90 × 190 z termoelastickej peny, ktorá sa pod vplyvom tlaku a tepla prispôsobuje tvaru tela. 

Čo by som mal zvážiť pri výbere vreckového matraca?

Taštičkové matrace 90 × 190 pozostávajú z jednotlivých pružín uložených v samostatných vreckách. Vďaka tomu pracujú nezávisle od seba, čím sa lepšie prispôsobujú tvaru tela. Matrac sa vyznačuje bodovou elasticitou, čo znamená, že sa ohýba len v mieste tlaku. Mnohé modely sú vybavené zónami tvrdosti, ktoré zvyšujú pohodlie a prispievajú k zdravotným vlastnostiam. Pred výberom taštičkového matraca venujte pozornosť počtu pružín. Čím viac je pružín, tým lepšie. Uvedený parameter určuje komfort spánku, ale ovplyvňuje aj cenu výrobku. Vrecúškový variant počíta s približne 250-272 pružinami/m2, zatiaľ čo drahší model obsahuje až 1000 pružín/m2. 

Matrac Bonell 90 × 190 - kedy je užitočný?

Matrac 90/190 bonell je ideálny do spálne pre jednotlivca, ale možno ho zakúpiť aj do detskej alebo tínedžerskej izby. Pozostáva z pružín v tvare presýpacích hodín, to znamená, že na koncoch sú širšie a v strede užšie. Boli spojené silným drôtom, takže poskytujú povrchovú pružnosť. To znamená, že sa dokonale prispôsobia telu používateľa a poskytujú rovnomernú oporu. Okrem toho zabraňujú pocitu prepadnutia. Bonellový matrac 90/190 ponúka dobrý pomer ceny a kvality, a preto osloví aj náročných zákazníkov. Ak uprednostňujete pevný základ, vyberte si model s kokosovým vláknom. Takáto vložka zároveň zvyšuje odolnosť výrobku a zároveň zabezpečuje optimálnu cirkuláciu vzduchu. 

Cenovo dostupné matrace 90 × 190

Premýšľate, kedy by ste si mali vybrať tvrdý matrac 90 × 190? Venujte mu pozornosť, ak sa často sťažujete na bolesti chrbta. Predkladaný model ponúka stabilnú oporu pre vašu chrbticu, a tak vám umožní zabudnúť na vaše sťažnosti. Tvrdosť matraca je individuálna záležitosť. Odborníci pripomínajú, že závisí od vašej hmotnosti a výšky, ako aj od vášho zdravotného stavu a osobných preferencií. Ak máte pochybnosti, či konkrétny model splní vaše očakávania, obráťte sa na nás! Poradíme vám, ktorý matrac 90 × 190 vám poskytne zdravý a pokojný spánok.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom