Matrace latexové 140x200 cm

V tejto kategórii predstavujeme kolekciu latexových matracov s rozmermi 140 × 200 cm, ktoré sa hodia pre dve osoby alebo pre jedného. Plocha na spanie 140 × 200 cm poskytuje pohodlie a navyše takýto matrac poskytuje vynikajúcu oporu chrbtici. Koho by mal zaujímať penový matrac s latexom? Určite sa bude páčiť ľuďom s bolesťami chrbta a je tiež dobrým riešením pre alergikov. Pozrite si celú kategóriu latexových matracov a vyberte si ideálny model pre vás!

Filtr dle ceny:

200,00 €

695,00 €

Celkový počet výrobkov: 16

Celkový počet výrobkov: 16

Pohodlie a zdravý spánok

Kvalitný matrac vám poskytne pohodlný a zdravý spánok, preto by cena nemala byť jediným kritériom pri výbere konkrétneho modelu. Latexový matrac 140 × 200 cm bude dobrou voľbou z niekoľkých dôvodov. Vďaka svojim vlastnostiam a konštrukcii bude skvele fungovať, ak hľadáte dobrú oporu pre vaše svaly a chrbticu. Zabráni tomu, aby ste trpeli problémami s držaním tela alebo sedavým spôsobom života. Alebo snáď potrebujete ortopedický matrac? Pozrite si celú našu ponuku!

Výhody latexových matracov 140 × 200 cm

Zaujíma vás, či by bol latexový matrac s rozmermi 140 × 200 cm vo vašom prípade dobrý nápad? Zistite, aké výhody má!

  • Dokonalé prispôsobenie telu - latexové matrace sa vyznačujú vysokou elasticitou, takže sa dokonale prispôsobia tvaru tela. To znamená pohodlnejší spánok a zníženie prípadnej bolesti.
  • Antialergické vlastnosti - latexové matrace sú vhodné pre alergikov. Ich povrch nepodporuje rast plesní, baktérií ani roztočov. Vďaka tomu sa môžete tešiť dobrému zdraviu bez nepríjemných ťažkostí.
  • Trvanlivosť - latexové matrace si dlho zachovávajú svoje vlastnosti. Ich veľkou výhodou je, že si zachovávajú svoju pôvodnú formu, čo umožňuje pohodlné používanie aj po mnohých rokoch.

Latexový matrac 140 × 200 - názory

Latexový matrac 140 × 200 cm je medzi našimi zákazníkmi obľúbený. Pred výberom konkrétneho modelu pre seba si prečítajte recenzie. Recenzie na latexové modely najčastejšie poukazujú na odolnosť, ako aj na zachovanie pôvodného tvaru po dlhú dobu od zakúpenia. Používatelia latexových matracov 140 × 200 cm si pochvaľujú aj ich kvalitné vyhotovenie a príjemný pocit z materiálu.

Latexové matrace 140 × 200 - cena

Všetky matrace dostupné v našom internetovom obchode sú odolné a funkčné. Poskytujú vám možnosť zdravého a pohodlného spánku. Aká je cena latexového matraca 140 × 200 cm? Nákupná cena sa môže líšiť, pretože závisí od faktorov, ako je typ použitých materiálov, doplnkové technológie, tvrdosť podkladu a ďalšie.

Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s jednotlivými modelmi matracov. Vynaložili sme maximálne úsilie, aby si každý zákazník našiel v našej ponuke niečo pre seba. Pozrite si aj ostatné kategórie, v ktorých si môžete okrem iného kúpiť aj kvalitný nábytok. Srdečne vás pozývame!Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom