Matrace latexové 80x200 cm

Latexové matrace s rozmermi 80 × 200 cm, ktoré sú k dispozícii v tejto kategórii, sa hodia na jednolôžkové postele. Ide o typ penového matraca, ktorý je vybavený vrstvami špeciálneho latexu získaného z kaučukovníka. Vďaka tomu je neuveriteľne pružný, čo sa prejavuje vo vysokej úrovni pohodlia počas spánku. Latexový matrac s rozmermi 80 × 200 cm bude dobrou voľbou do malých spální, detských izieb, izieb pre mladých a izieb pre hostí. V našej ponuke nájdete široký výber penových latexových matracov, ktoré sú k dispozícii v rôznych verziách. Pozrite si, čo sme pre vás pripravili.

Filtr dle ceny:

132,00 €

399,00 €

Celkový počet výrobkov: 13

Celkový počet výrobkov: 13

Perfektne sa prispôsobí tvaru tela

Latex použitý v našich matracoch je šetrný k životnému prostrediu a hypoalergénny. Vďaka svojej pružnosti sa dokáže tak dobre prispôsobiť tvaru tela. Latexový matrac 80 × 200 cm redukuje tlakové body, čím eliminuje nepohodlie počas spánku, a tiež zabezpečuje rovnomerné rozloženie hmotnosti. Ďalšou veľkou výhodou latexových matracov je, že dobre vedú teplo, takže s touto výplňou nebudete mať problém zahriať sa v posteli. Ak chcete kvalitný matrac, latexový model by mal spĺňať vaše očakávania a potreby.

Latexové matrace 80 × 200 recenzií

Keď sa rozhodnete kúpiť takýto nábytok do spálne, ako je latexový matrac 80 × 200, môžu vám byť nápomocné recenzie ostatných používateľov, ktorí sa rozhodli vybrať si konkrétny model. V našej ponuke nájdete len starostlivo vybrané matrace, takže si môžete byť istí ich kvalitou. Latexové matrace 80 × 200 cm sú medzi našimi zákazníkmi pomerne obľúbené. Používatelia si ich chvália predovšetkým pre ich výborné prispôsobenie tvaru tela. Spomínajú tiež pohodlie matraca.

Ak ste v štádiu zariaďovania spálne, odporúčame vám pozrieť si aj ostatné kategórie v našom obchode. Na našej webovej stránke nájdete okrem iného aj krásne nočné stolíky.

Latexové matrace 80 × 200 - cena

V našej ponuke nájdete matrace za rôzne ceny. To znamená, že každý bez ohľadu na rozpočet si môže nájsť ideálny model pre seba. Cena latexového matraca s rozmermi 80 × 200 cm závisí od viacerých faktorov, napríklad od stupňa tvrdosti alebo od ďalších technológií použitých pri jeho výrobe. Ponúkame latexové matrace za prijateľné ceny. Odporúčame vám pozrieť si návrhy, ktoré sme pre vás pripravili.

Latexový matrac pre jednotlivcov

Latexový matrac s rozmermi 80 × 200 cm dobre poslúži ako výplň do jednolôžka. Táto plocha na spanie poskytuje pohodlie pre jednu osobu a bude dobrou voľbou do malých spální. Aj keď máte doma obmedzený priestor, nezabudnite, že dobrý matrac je základ. Pozrite si našu kategóriu "najpredávanejšie matrace" a zistite, ktoré modely si naši zákazníci vyberajú najčastejšie.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom