Matrace latexové 90x200 cm

V tejto kategórii produktov nájdete pohodlné latexové matrace 90 × 200 cm, ktoré zlepšia kvalitu a pohodlie vášho spánku. Pripravili sme pre vás penové matrace s vrstvou latexu. Vďaka tejto technológii je matrac produktom, ktorý poskytuje dobrú oporu pre telo, a preto je pohodlný počas spánku a odpočinku. Komu sa latexové matrace budú páčiť? Predovšetkým ľuďom, ktorí sa sťažujú na bolesti chrbta, ako aj alergikom, párom s veľkým rozdielom telesnej hmotnosti alebo ľuďom, ktorým záleží na dobrej cirkulácii vzduchu v matraci počas spánku.

Filtr dle ceny:

155,00 €

583,00 €

Celkový počet výrobkov: 26

Celkový počet výrobkov: 26

Latexový matrac 90 × 200 cm - vynikajúca opora tela

Výberom latexového matraca s rozmermi 90 × 200 cm získate pevnú oporu pre všetky časti tela. Výrobok zabezpečuje zníženie tlakových bodov a rovnomerné rozloženie hmotnosti. Je to dobré riešenie pre ľudí s bolestivými stavmi, ktoré sa s ním dajú minimalizovať. Výmena matraca za nový bude mať pozitívny vplyv aj na zlepšenie vášho držania tela. Používatelia latexových matracov zdôrazňujú, že spánok na takomto matraci podporuje regeneráciu organizmu. V kombinácii s odolnosťou a antialergickými vlastnosťami si táto vlastnosť rozhodne zaslúži pozornosť.

Ak práve zariaďujete spálňu, pozrite si aj ďalšie kategórie v našom obchode. Nájdete tu posteľnú bielizeň, vankúše, obliečky na vankúše, nočné stolíky a ďalšie. Pozrite si, čo ponúkame, pokiaľ ide o nábytok a doplnky do spálne.

Ideálne podmienky na spánok pre alergikov

Latexové matrace 90 × 200 cm sú veľmi priedušné, a preto sú ideálnou voľbou pre alergikov. Keďže majú dodatočnú latexovú vrstvu, vykazujú antialergické a antibakteriálne vlastnosti. Na ich povrchu sa nemôžu tvoriť roztoče ani plesne. Vďaka svojej konštrukcii budú ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí trpia alergiami. Poskytujú ideálne podmienky na spánok! Hľadáte kvalitný matrac? Chcete si zabezpečiť pohodlie pri spánku? Pozrite si jednotlivé kategórie penových matracov, ktoré sú k dispozícii na našej webovej stránke. Okrem iného ponúkame širokú škálu vreckových modelov.

Latexové matrace 90 × 200 cm - názory

Pri výbere matraca sa oplatí riadiť individuálnymi potrebami, hoci by sa mali brať do úvahy aj názory ostatných používateľov. Naši zákazníci poukazujú na to, že latexové matrace 90 × 200 cm sa vyznačujú vysokou odolnosťou, čo je mimoriadne dôležitý faktor pri rozhodovaní o výbere výrobku. Latexové matrace sú ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí ocenia väčšiu plochu na spanie, aj keď je ich spálňa určená pre jednu osobu.

Cena latexových matracov 90 × 200 cm

Ceny latexových matracov 90 × 200 cm sa môžu líšiť v závislosti od vybraného modelu. Vynakladáme maximálne úsilie, aby si každý zákazník mohol vybrať výrobok, ktorý sa zmestí do jeho rozpočtu. Nezabudnite, že výberom kvalitného matraca investujete do zdravého spánku a dlhotrvajúceho pohodlia. Penové matrace z latexu patria k najodolnejším modelom v našej ponuke!Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom