Matrace pre hotel

Hotelové matrace sú matrace, ktoré musia mať najvyššiu kvalitu a spĺňať mnoho prísnych požiadaviek. Dobré matrace do hotela by mali byť pohodlné a zároveň univerzálne. Nepohodlný matrac alebo vŕzgajúca posteľ môžu ovplyvniť konečné hodnotenie ubytovacieho zariadenia. Netreba riskovať - dobrý hotelový matrac je nevyhnutnosťou v každej hotelovej izbe, hosteli alebo byte na prenájom! Pozrite si návrhy, ktoré sme pripravili pre zákazníkov hľadajúcich matrace do hotela.

Filtr dle ceny:

120,00 €

368,00 €

Celkový počet výrobkov: 4

Celkový počet výrobkov: 4

Dobré matrace do hotela, t. j. ktoré?

Začnime tým, aký by mal byť dobrý hotelový matrac. Najdôležitejším hľadiskom je pohodlie: dobré matrace do hotela nesmú mať žiadne vyčnievajúce pružiny ani stlačené a prepadnuté zóny. Dôležité je, aby pohodlné hotelové matrace neboli mäkké - práve naopak! Zvyčajne majú strednú tvrdosť, aby sa všetci hoteloví hostia mohli spoľahnúť na pohodlné miesto na spanie. Najčastejšou voľbou sú matrace z peny alebo moderné taštičkové matrace so špeciálne umiestnenými pružinami.

Hotelové matrace: praktické informácie

Všetci zákazníci, ktorí kupujú matrace do hotelov a iných ubytovacích zariadení, sa zaujímajú nielen o pohodlie, ale aj o trvanlivosť. Hotelové matrace by mali byť odolné nielen voči intenzívnemu používaniu, ale aj voči častému čisteniu. Preto sa odporúča vyberať aj také, ktoré majú dodatočnú vrstvu alebo topper. Takéto matrace s topperom môžu mať rôzne funkcie, od zvýšenia tvrdosti matraca až po ochranu jeho povrchu pred znečistením. Všetko závisí od toho, aký typ si vyberiete - v našej ponuke nájdete veľký výber hotelových topperov na matrace.

Pohodlné hotelové matrace: ako si vybrať rozmery?

Pri výbere hotelových postelí a matracov je dôležité zohľadniť nielen rozmery izieb, ale predovšetkým pohodlie hostí. Štandardné jednolôžkové postele majú rozmery 90 x 200 a to je minimum, pokiaľ ide o pohodlné hotelové matrace. V prípade manželských postelí sa môžete rozhodnúť pre dva užšie matrace alebo zvoliť jeden široký: Rozmery začínajú od 

Šírka 140 cm. Čím je posteľ širšia, tým je pohodlnejšia, takže najlepšou voľbou sú kontinentálne postele a vhodné hotelové matrace. Dobrým nápadom bude aj výber špeciálnych postelí a samostatných matracov, ktoré sa dajú spojiť do jedného.

Hotelové matrace: špičková kvalita a atraktívne ceny

V našej ponuke nájdete vysokokvalitné hotelové matrace pre kontinentálne, manželské a jednolôžkové postele. Dávame si záležať na najlepších materiáloch a moderných technológiách a veľkú pozornosť venujeme povrchovej úprave. Vďaka tomu môžeme našim zákazníkom ponúknuť vysokokvalitné matrace, ktoré sú ideálne do hotelových izieb. V našom internetovom obchode si môžete objednať jednolôžkové a dvojlôžkové matrace so správnou tvrdosťou a špeciálnymi poťahmi alebo topperovými matracmi. Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom