Matrace taštičkové 120x200 cm

Taštičkové matrace s rozmermi 120 × 200 cm sa dobre hodia do malých spální aj do izieb pre mladých. V tejto kategórii nájdete vysokokvalitné matrace navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúcu podporu chrbtice a zabezpečili zdravý spánok. Ponúkame široký sortiment výrobkov s moderným dizajnom na zlepšenie kvality vášho spánku. Ráno sa budete prebúdzať s energiou do života a bez bolesti chrbta.

Filtr dle ceny:

151,00 €

528,00 €

Celkový počet výrobkov: 23

Celkový počet výrobkov: 23

Prečo investovať do taštičkových matracov 120 × 200 cm?

Najvýraznejším prvkom taštičkových matracov sú pružiny, ktoré zabezpečujú vysokú bodovú pružnosť. Každá z nich pracuje nezávisle od druhej, takže matrac sa deformuje len v mieste tlaku. Vďaka tomu je matrac na druhej strane presnou oporou pre každú časť vášho tela. Ak vediete sedavý spôsob života a trávite dlhé hodiny za pracovným stolom, taštičkový matrac sa pre vás môže stať záchranou.

Vreckové matrace 120 × 200 cm sú zvyčajne vyrobené z pružnej peny alebo latexu, ale nie výlučne. Konštrukcia vrstiev sa líši, čo umožňuje prispôsobiť matrac vašim individuálnym potrebám. Dôležitá je správna poloha pri spánku, inak sa vystavujeme rôznym druhom bolesti. Na ich odstránenie je potrebné matrac prispôsobiť vašej hmotnosti, ako aj polohe, v ktorej zvyčajne spíte. Taštičkové matrace nie sú drahé, zároveň sú odolné, takže ide o investíciu na mnoho rokov. V našej ponuke nájdete taštičkový matrac 120 × 200 v rôznych vyhotoveniach. Okrem toho ponúkame aj širokú škálu penových matracov.

Aká je cena taštičkových matracov 120 × 200?

Zaujíma vás, aká je cena taštičkových matracov 120 × 200? Bez ohľadu na váš rozpočet si môžete byť istí, že pre vás nájdete kvalitný výrobok. V našej ponuke nájdete len osvedčené modely pre každý rozpočet.

Vreckový matrac 120 × 200 - názory

Taštičkové matrace 120 × 200 sa tešia dobrým hodnoteniam našich zákazníkov, ktorí poukazujú na ich odolnosť a pohodlie počas spánku. Náš sortiment zahŕňa produkty, ako je napríklad matrac, ktorý sa prispôsobí tvaru tela.

Z našej strany sa môžete spoľahnúť na podporu pri výbere sortimentu. Ako spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v tomto odvetví poskytujeme odborné poradenstvo. V matracoch sa vyznáme ako nikto iný.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom