Matrace z pamäťovej peny 200x200 cm

Hľadáte veľký a pohodlný matrac na manželskú posteľ? V tejto kategórii sme zhromaždili matrace z pamäťovej peny s rozmermi 200 × 200 cm, ktoré sa skvele hodia na postele, kde spia dve osoby. Ich jedinečnou vlastnosťou je schopnosť izolovať pohyb - keď sa jedna osoba na posteli pohne, druhá to nepocíti. To znamená lepší spánok pre oboch. Aké sú ďalšie výhody matracov s tvarovou pamäťou?

Filtr dle ceny:

346,00 €

586,00 €

Celkový počet výrobkov: 15

Celkový počet výrobkov: 15

Čo znamená matrac s tvarovou pamäťou?

Matrac s pamäťovou penou 200 × 200 cm je matrac, ktorého jednou z vrstiev je inovatívna termoelastická pena. Pod vplyvom telesnej teploty a tlaku sa materiál stáva elastickým a prispôsobuje sa vašej postave. V dôsledku toho vytvára príjemné prostredie na spanie - pomáha uvoľňovať svaly, a tým relaxovať celé telo. Pena zabezpečuje voľnú cirkuláciu vzduchu a odparovanie vlhkosti, čím vytvára zdravé a priateľské prostredie na spanie. 

Je matrac z pamäťovej peny zdravý?

Matrac s termoelastickou penou poskytuje vysoko hygienické podmienky na spanie. Je vhodný aj pre starších ľudí a tých, ktorí sú odsúdení na sedavý spôsob života - pena znižuje tlak na telo, čím zabraňuje bolestiam chrbta. O odporúčania a odporúčania požiadajte svojho rehabilitačného lekára alebo fyzioterapeuta, ktorý vám môže odporučiť niektorý z našich zdravotných matracov. Je potrebné si uvedomiť, že zdravý matrac je matrac, ktorý zodpovedá konštrukcii postele a hmotnosti ľudí, ktorí na nich spia - nemal by byť ani príliš mäkký, ani príliš tvrdý.

Aké sú výhody matracov z pamäťovej peny 200 × 200 cm

Termoelastická pena:

  • dokonale sa prispôsobí každému centimetru tela,
  • sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti deformácii,
  • je veľmi pružná a elastická - keď vstanete z postele, postupne sa vráti do pôvodnej podoby,
  • je hypoalergénny - jeho mäsitá štruktúra nehromadí prach a alergény,
  • Jeho bunková štruktúra zároveň umožňuje matracu "dýchať",
  • zmierňuje tlak, uvoľňuje svaly a má pozitívny vplyv na kostrový systém,
  • Jeho mäkkosť zaručuje uvoľnenie, a tým aj pohodlný, pokojný a zdravý spánok.

Matrace z pamäťovej peny 200 × 200: cena

Cena matracov z pamäťovej peny 200 × 200 cm sa líši a závisí od konštrukcie matraca a použitých komponentov. Najlacnejšie sú matrace vyrobené výhradne z jednej alebo kombinácie viacerých pien - tzv. toppery, ktoré môžu zvýšiť komfort už používaného matraca. Penové matrace s vrchnou vrstvou z termoelastickej peny sú obľúbenou voľbou - sú pohodlné a ich ceny sa pohybujú v strednom pásme 300 - 500  €. Existujú aj exkluzívne matrace s taštičkami, pamäťovou penou a masážnymi toppermi, ktoré stoja niekoľko tisíc zlotých.

Nájdite si ideálny matrac

V kategórii "Matrace z pamäťovej peny 200 × 200" nie je žiadny matrac, ktorý by vyhovoval vašim požiadavkám? Pozrite sa do iných sekcií nášho obchodu. Nájdete tu obrovský výber produktov - pružinové matrace, matrace s topperom, taštičkové matrace, detské matrace. Zabezpečte si pohodlný spánok, vynikajúci odpočinok a dostatok energie každý deň.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom