Matrace zo studenej peny 180x200 cm

V tejto kategórii nášho obchodu nájdete všetky matrace zo studenej peny s rozmermi 180 × 200, ktoré máme v ponuke. Čo je studená pena? Ide o matrac vyrobený z vysoko elastickej peny, ktorá sa vyznačuje zvýšenou pružnosťou, trvanlivosťou a odolnosťou voči deformácii. Ďalšou výhodou je jeho pórovitá štruktúra, ktorá zabezpečuje vynikajúcu cirkuláciu vzduchu, čo následne zabraňuje rastu húb a plesní. Ak hľadáte príjemne mäkké matrace a radi si večer ľahnete do chladnej postele - tu pre vás nájdete pohodlný matrac zo studenej peny 180 × 200. 

Filtr dle ceny:

132,00 €

631,00 €

Celkový počet výrobkov: 16

Celkový počet výrobkov: 16

Čo je studená pena? Sú z nej vyrobené matrace pohodlné?

Technológia výroby za studena znamená, že matrace s výplňou zo studenej peny majú viac buniek ako matrace z bežnej peny, vďaka čomu sú priedušnejšie - neakumulujú teplo a vlhkosť. Matrace zo studenej peny 180 × 200 majú vynikajúcu elasticitu, vďaka ktorej sa prispôsobia tvaru vášho tela. Zabezpečujú rovnomerné rozloženie tlaku, eliminujú tlakové body a zaručujú pohodlný odpočinok každú noc. Aké ďalšie výhody majú?

Vlastnosti matracov zo studenej peny 180 × 200 cm

  • Termoregulácia - matrace zo studenej peny výborne regulujú teplotu. Poskytujú optimálny tepelný komfort a udržiavajú správnu teplotu počas spánku.
  • Odolnosť - studená pena má vysokú odolnosť, čo znamená dlhodobé používanie výrobku.
  • Pružnosť a prispôsobivosť - matrace zo studenej peny sa vyznačujú vysokou pružnosťou, vďaka ktorej sa dokonale prispôsobia tvaru vášho tela. Zabezpečujú rovnomerné rozloženie tlaku, preto sa odporúčajú ľuďom s bolesťami chrbta.
  • Izolácia pohybu - matrace zo studenej peny 180 × 200 sú vďaka svojej špeciálnej štruktúre pohodlné aj pre dve osoby, pretože izolujú pohyb. To znamená, že aj keď spíte s partnerom, nebudete cítiť jeho pohyby, čo prispieva k pokojnejšiemu spánku.
  • Odolnosť voči alergénom - studená pena je hypoalergénny materiál, takže tieto matrace sú ideálne pre alergikov, odolnosť voči roztočom a baktériám zaručuje svieži a hygienický spánok po mnoho rokov.

Matrac zo studenej peny 180 × 200 - cena

Koľko stojí matrac zo studenej peny 180 × 200? Všetko závisí od použitých komponentov. Najlacnejšie matrace sú tie, ktoré sa skladajú len z vysokoelastickej peny, v takom prípade sa ich cena začína približne na 400 - 500 PLN. Najdrahšie sú kópie vyplnené chladivými latexovými vložkami, matrace s aloe vera, viacvrstvovými vreckami a ďalšími vymoženosťami, ktoré zvyšujú komfort spánku. Najlepšie matrace stoja aj niekoľko tisíc zlotých a uspokoja očakávania najnáročnejších zákazníkov. Investícia do našich matracov je investíciou do zdravého spánku na dlhé roky! Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom